Dziękujemy za zaufanie!

E-book został wysłany i będzie u Ciebie do 10 minut.

W międzyczasie zobacz PREZENT, który dla Ciebie przygotowaliśmy!

JAK OGARNĄĆ PSIE ADHD?

Poznaj tajniki pracy z psem znane tylko behawiorystom i dowiedz się, jak sprawić, żeby Twój pies reagował spokojniej na co dzień!

Ponad 250 minut materiałów wideo sprawdzonej przez specjalistów wiedzy, która sprawdza się, kiedy pies ma nadmiar energii oraz przykłady praktyczne, jak możesz zacząć ćwiczyć z psem opanowanie emocji na co dzień!

Cena standardowa: 147 zł

Cena promocyjna: 47 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

CO DOKŁADNIE ZNAJDZIESZ W TYM KURSIE?

1. Tajemnice psiego uczenia się złych zachowań.

Jak uczy się pies? Jak wzmacniasz negatywne zachowania swojego psa? Dlaczego to zachowania psa ciągle są na wierzchu? Przekonaj się, jak to dokładnie działa.

2.Twój psi obowiązek - kluczowe potrzeby psa

To od czego na dobrą sprawę zawsze trzeba zacząć. Jak to zrobić z głową? Czyli... Jak sprawić, żeby Twój pies mógł być w 100% psem. Bez tego sam znajdzie coś do psocenia.

3. Tajniki psiej komunikacji

Twój pies mówi do Ciebie codziennie w każdej sytuacji, wiedziałaś o tym? Niesłuchany może się frustrować. Chcesz mówić z nim w jednym języku? Poznaj najważniejsze sygnały uspokajające.

4. 2 złote zasady w pracy z psem

To 2 zasady dzięki którym Twój pies pozna granice, lepiej zrozumie zasady w Waszej relacji i zacznie uczyć się prawidłowych reakcji. Dzięki temu staniesz się dla niego lepszym przewodnikiem. 

5. Reakcje łańcuchowe u psów

To błędy, które popełniają nawet trenerzy i behawioryści. Mogą powodować, że oduczanie zachowań trwa miesiącami i nie przynosi efektów. Wiedza dla wtajemniczonych.

6. 5 błędów przez które 90% osób nie ma efektów

Witamy w klubie popełniaczy błędów. Te błędy popełnia większość właścicieli i nie ma przez nie efektów. Chcesz wyprzedzić innych przewodników o krok i zbudować opartą na zaufaniu relację z psem?

7. Przykłady psiego ADHD i jak sobie wtedy radzić?

Żebrze przy stole? Biega po domu i skacze po meblach? Ciągnięcie na smyczy i w stronę innych psów? Ekscytuje się przy wychodzeniu na spacer? Skacze na Ciebie i gości?
Dowiedz się, jak zacząć z tym pracować!

8. Przykłady ćwiczeń opanowania emocji w trakcie codziennych sytuacji.

Regulacja emocji przy misce, zabawce, gryzaku i drzwiach! Zacznij ćwiczyć to z psem w trakcie Waszych codziennych rytuałów - to pierwszy krok w stronę spokojnego zachowania na co dzień. 

Kupując ,,JAK OGARNĄĆ PSIE ADHD"? OTRZYMUJESZ 4 BONUSY!

BONUS 1

Lekcja wideo: 10 technik behawiorystów do radzenia sobie z trudnymi zachowaniami + tabelka (wartość 20 zł)

Dzielimy się tutaj z Tobą naszą zdobywaną latami wiedzą. Są to techniki, których można używać do radzenia sobie z trudnymi zachowaniami psów. Stworzyliśmy dla Ciebie tabelkę do ściągnięcia z tymi technikami i omawiamy na jej podstawie jedno zachowanie niepożądane. 

BONUS 2 

lekcja wideo: Podstawy komunikacji smyczowej (Wartość 15 zł)

Jak trzymać smycz? (mało kto o tym słyszał) Jak sprawić, żeby pies lepiej rozumiał, co dzieje się po drugiej stronie smyczy i mniej się frustrował oraz ciągnął? Poznaj podstawy smyczowej komunikacji.

BONUS 3

Lekcja Wideo: Przykładowy Spacer Strukturalny
(Wartość 15 Zł)

To inaczej spacer z zasadami, który warto wprowadzić do codziennej rutyny. Dzięki temu Twój pies zacznie uczyć się, że po wyjściu z domu też są jakieś zasady, a na ćwiczenia, szaleństwa i siku jest odpowiedni czas. Przewidywalność na spacerach dobrze działa na opanowanie emocji u psów.

BONUS 4 

Dostęp Do Grupy Na Facebook'u

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, dzięki czemu cały czas będziemy w kontakcie i będziesz mogła dzielić się swoimi postępami w treningach oraz wymieniać wrażeniami z innymi uczestnikami kursów.

Cena standardowa: 147 zł

Cena promocyjna: 47 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wiedza z tego kursu nie spełni Twoich oczekiwań!

Cześć!

Z tej strony Maciej i Ada, oboje jesteśmy behawiorystami psów, ale i przede wszystkim psiarzami, którzy przechodzili przez różne problemy z opanowaniem emocji u psów, przez które Ty przechodzisz. 

Traktujemy psy, jak członków rodziny, dlatego wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby odpowiednio o nie zadbać i stworzyć wspaniało relację, opartą na zaufaniu. 

Wiemy też, jak trudno znaleźć w internecie wartościową wiedzę, która działa... Różnych artykułów, filmów, porad w internecie jest od groma i ciut ciut, i pewnie nie raz zastanawiałaś się, czemu to NIE DZIAŁA.

Z tego powodu my zaczęliśmy się uczyć i szkolić. Kierujemy się zweryfikowaną badaniami wiedzą na temat psów oraz posiadamy certyfikaty MEN, o ukończonych przez nas kursach.

Dzięki temu Ty nie będziesz musiała stosować metody ,,prób i błędów" w pracy z psem. Możesz skorzystać ze sprawdzonej wiedzy i wracać do niej kiedy tylko chcesz. Wszystko dla Was przygotowaliśmy, wystarczy zrobić pierwszy krok.

Jeśli Twój pies nadmiernie się ekscytuje, a Ty masz już dość i nie wiesz, jak sobie z nim radzić, to sprawdź kurs online ,,Jak ogarnąć psie ADHD?"!

Cena standardowa: 147 zł

Cena promocyjna: 47 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wiedze z kursu nie spełni Twoich oczekiwań!

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda złożenie zamówienia?

Po wyjściu z tej strony zostaniesz przekierowana na stronę z rejestracją do naszej platformy, z kursami online. Aby otrzymać dostęp do kursu, który Cię interesuje, musisz po prostu wypełnić puste pola z adresem e-mail i hasłem, które będą służyły Ci do logowania na Twoje konto oraz wybrać metodę płatności (PayU lub Przelewy24). Zaraz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail, który wskazałaś w zamówieniu, przyjdą do Ciebie wiadomości z informacją o udanej rejestracji i linkiem do logowania na platformie. Wszystkie nasze kursy są w formie materiałów wideo - materiały możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz, po zalogowaniu się na stworzone w trakcie rejestracji konto.

Co jeśli będę mieć jakieś pytania?

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać na pytania i dzielić się swoimi postępami, i doświadczeniami z przerabianych materiałów. Możesz również kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres e-mail lub telefon podany na naszej stronie.

Czym jest 30-dniowa gwarancja?

W ciągu 30 dni od wykupienia dostępu do kursu, dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Twój pies nie polubi w tym czasie węszenia, to po prostu napisz do nas wiadomość, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bierzemy to na siebie, ponieważ udostępniane na naszej platformie kursy i informacje, które zawierają, pomogły już setkom właścicieli psów w zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, zaspokojeniu najważniejszych potrzeb ich pupili lub zwiększeniu skuteczności ich treningów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości udostępnianej przez nas wiedzy.

Dla jakich psów jest ten kurs?

Kurs jest dla właścicielu psów, których pupile nadmiernie się ekscytuję, są psami reaktywnymi i można by powiedzieć, że mają ADHD. Jeśli Twój pies nadmiernie się ekscytuje, skacze na Ciebie i Twoich gości, biega po domu, wymusza Twoją uwagę albo żebrze przy stole, szczeka przy wychodzeniu na spacer, ciągnie w stronę innych psów lub po prostu nie możesz go opanować, to znajdziesz wiedzę i ćwiczenia, które mogą Ci pomóc. Pamiętaj jednak, że w przypadku poważnych problemów behawioralnych, jak agresja czy silny lęk, najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego polecamy Ci spotkać się ze specjalistą, który Ci pomoże i przeanalizuje Twoją sytuacje indywidualnie. Nie ma ,,magicznych pigułek" na wszystko. 

W jakiej formie są kursy? Czy dam sobie radę sam?

Po pierwsze, nie jesteś sama! Masz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać pytania i kontakt do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że wychowanie psa i jego szkolenie czasami nie jest proste i nie wiadomo, jak się zachować w niektórych sytuacjach. Mimo że na co dzień pracujemy z psami, to też przez to przechodziliśmy.
Kursy na naszej stronie są w formie materiałów wideo, na których krok po korku wszystko omawiamy i pokazujemy Ci, jak ćwiczyć.

Czy kursy online mogą mnie czegoś nauczyć?

Patrząc na doświadczenia naszych klientów - oczywiście. Sami przerobiliśmy dziesiątki takich kursów i ,,jesteśmy uczuleni" na lanie wody i gadanie o niczym przez godziny, dlatego obiecaliśmy sobie, że w naszych kursach skupimy się na samym ,,mięsie" i najbardziej wartościowych informacjach i praktyce. Niewątpliwym plusem kursów online jest fakt, że materiały możesz przerabiać kiedy tylko chcesz i z jakiego tylko miejsca chcesz. Możesz też wracać do nich tyle razy, ile tylko potrzebujesz - nawet w trakcie spotkań twarzą w twarz nie masz takiej możliwości.
Dodatkowo na materiałach wideo możesz na własne oczy zobaczyć przykłady ćwiczeń, a nie domyślać się, jak one powinny wyglądać.

Mam problem z agresją lub silnym lękiem u mojego psa - czy kurs mi pomoże?

W przypadku poważnych problemów behawioralnych polecamy spotkać Ci się ze specjalistą, który w trakcie spotkania przeanalizuje Twoją sytuację i przygotuje dla Was plan pracy. Nasze kursy mają formę doszkalającą, ale nie terapeutyczną. Pamiętaj, że nie ma ,,magicznej pigułki" na wszystko, nie wierzymy w takie rozwiązania. Oczywiście kursy mogą Ci pomóc, chętnie Ci doradzimy, ale niektóre sytuacje dla zadbania o bezpieczeństwo Twoje i Twojego psa, wymagają indywidualnego podejścia.

Kim jesteśmy? Kto tworzy dla Was te kursy?

Cześć, z tej strony Maciej Wojciechowski i Ada Drużbańska. Oboje jesteśmy behawiorystami psów i posiadamy certyfikat MEN, po ukończeniu kursu Behawiorysta - Praktyk. Zoopsycholog. W swojej pracy korzystamy z potwierdzonych naukowo metod pracy z psem i ciągle się rozwijamy. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w zjazdach dla psów problemowych SUPER PIES i Ogólnopolskich Konferencjach Behawioryzmu Zwierząt. Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a wiedzę którą zdobywamy, na bieżąco stosujemy w naszych szkoleniach i pracy z klientami. 

Ada - bliski mojemu sercu jest przede wszystkim temat Nose Work, jestem Certyfikowaną Instruktorką Nose Work. Swoją wiedzę w tym temacie zdobyłam w Niepublicznym Centrum Kształcenia Silva Lupus oraz wielu innych kursach doszkalających. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Zamościa.
Maciej - interesuję się dogoterapią, czyli terapią osób niepełnosprawnych z udziałem psów. Jestem dogoterapeutą, dokształcałem się w tej dziedzinie w Perro - Niepublicznej Placówce Kształcenia ustawicznego. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Łodzi.

A prywatnie?
Jesteśmy po prostu psiarzami, takimi jak Ty. Mimo że pomagamy się ludziom i psom lepiej dogadywać, to przede wszystkim jesteśmy dumnymi rodzicami dla Kawy - zadziornej, pełnej energii sznaucerki miniaturowej oraz Luny - dumnej i kochającej wszystkich golden retrieverki.

Page Created with OptimizePress