KLATKA KENNELOWA ONLINE

Zobacz, jak stworzyć dla psa azyl, w którym będzie chętnie spał i odpoczywał, nawet kiedy wychodzisz z domu, słychać dźwięk dzwonka, przychodzą do Ciebie goście czy gotujesz smakowity obiad!

Na materiałach wideo krok po kroku pokażemy Ci, jak przeprowadzić trening klatkowy i odpowiemy na najczęściej pojawiające się pytania odnośnie klatki kennelowej.

Co dokładnie znajdziesz w kursie?

Lekcja: Jakie korzyści daje wprowadzenie klatki kennelowej?
Lekcja: Jak wybrać klatkę (rodzaje klatek), cena i jak dobrać odpowiedni rozmiar klatki do psa?
Lekcja: Jak złożyć klatkę metalową i gdzie ją postawić?
Lekcje: Nauka wchodzenia psa do klatki metodą kształtowania i naprowadzania.
Lekcja: Jak przyzwyczaić psa do ruchu hałaśliwych drzwiczek?
Lekcja: Jak przyzwyczaić psa do zamykania drzwiczek?
Lekcja: Nauka odchodzenia od klatki i zostawiania psa samego.
Lekcja: Najczęściej pojawiające się w treningu klatkowym błędy i pytania od klientów.
Lekcja: Ćwiczenia budujące pozytywne skojarzenia psa z klatką.
Lekcja: Wykorzystanie klatki do opanowania emocji przed jedzenie.
Lekcja: Przykłady sytuacji, kiedy można użyć klatki: Wizyty gości, wychodzenie na spacer.

To teoria i praktyka, dzięki której dowiesz się najważniejszych rzeczy z punktu widzenia psiego behawioru o klatce, o tym jak dobrać klatkę dla swojego psa i jak przeprowadzić trening klatkowy, dzięki któremu Twój pies polubi to miejsce. Kurs obejmuje 110 minut nagrań wideo. W części praktycznej, na początku każdego nagrania pojawia się krótkie wprowadzenie, a następnie pokazane jest, jak wykonać każde z ćwiczeń krok po kroku.

DECYDUJĄC SIĘ NA KURS OTRZYMUJESZ OD NAS W PREZENCIE

#1

7% RABATU NA KLATKĘ KENNELOWĄ

Zdajemy sobie sprawę, że klatka kennelowa to dodatkowe koszty dla opiekuna. Dlatego po wykupieniu kursu otrzymasz od nas kod rabatowy na cały asortyment w sklepie CANILOVE.

#2

10% RABATU NA POKROWIEC NA KLATKĘ

Jeśli zależy Ci na wyglądzie klatki i estetyce, a może chcesz, żeby klatka pasowała to Twojego mieszkania? Mamy dla Ciebie w prezencie rabat na spersonalizowane pokrowce do klatki w sklepie DlaDobregoPsa.

#3

DOSTĘP DO GRUPY

Otrzymujesz dożywotni dostęp do grupy na FB, gdzie będziemy w kontakcie i będziesz mógł podzielić się swoimi postępami z treningów lub zadawać nam pytania!

Mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wiedza z tego kursu nie spełni Twoich oczekiwań!

MASZ REALNY WPŁYW NA WYGLĄD KURSU

Jeśli mimo wszystkie nie znajdziesz w kursie odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, zawsze możesz zadać je na zamkniętej grupie, do której zyskasz dostęp po zakupie kursu, a my chętnie Ci odpowiemy. Jeśli temat, o którym wspomnisz zainteresuje innych uczestników i będzie dość szeroki, nagramy na ten temat osobną lekcję i dodamy na stronę kursu.

Możesz również wrzucać na grupę postępy ze swoich treningów. Będziemy dzięki temu w ciągłym kontakcie i będziemy mogli Ci coś podpowiedzieć w razie trudności.

W CZYM MOŻE POMÓC CI TRENING KLATKOWY?

Problemy separacyjne

Kiedy pies szczeka pod Twoją nieobecność, niszczy przedmioty lub posikuje. 

Obrona zasobów

Kiedy Twój pies broni w domu jakichś przestrzeni, np. łóżka, zabawek, pokoju.

Wizyty gości

Kiedy pies zbyt ekscytuje się przy wizytach gości, ale też w trakcie codziennych czynności, jak sprzątanie czy gotowanie.

Podróże z psem

Jeśli dużo podróżujesz, zostawiasz czasem na chwilę psa w aucie lub Twój psiak ma chorobę lokomocyjną.

Bezpieczeństwo

Jeśli chcesz zapewnić swojemu psu miejsce, które będzie tylko jego i zależy Ci, żeby czuł się komfortowo.

Opanowanie emocji

Kiedy Twój pies jest lękliwy lub reaktywny. Klatkę można wykorzystać w nauce opanowania emocji.

Trening klatkowy sprawdzi się dla psa w każdym wieku. Jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla szczeniaka, jak i psów w średnim wieku oraz starszych.

Cześć!

Z tej strony Ada i Maciej, oboje jesteśmy psimi rodzicami oraz trenerami i behawiorystami psów. Wiemy, jak to jest, kiedy pies psoci i wchodzi właścicielowi na głowę. Wiemy, bo sami przez to przechodziliśmy! Do swojego ma się wyjątkowo emocjonalny stosunek, więc trudno momentami zachować spokój...

Traktujemy psy, jak członków rodziny, i jak w rodzinie wiemy, jak ważna jest komunikacja i zrozumienie drugiej strony. Chcemy dla rodziny, jak najlepiej i staramy się robić wszystko, żeby zadbać o naszą relację.

Niestety im bardziej nam zależy, tym często jest trudniej... Dodatkowo w internecie trudno jest znaleźć wartościową wiedzę, która działa... Różne artykuły, filmy i reklamy wyskakują, jak z szafy i ciężko się w tym połapać. Próbujemy zrobić, jak mówią i nic nie działa, a my nie wiemy czemu...

Z tego powodu zaczęliśmy się uczyć i szkolić. Kochamy psy i chcemy pomóc im dogadać się z ich opiekunami. Nie ma nic lepszego niż widok uśmiechniętego psiego pyska. 
Kierujemy się zweryfikowaną badaniami wiedzą i posiadamy certyfikaty MEN, potwierdzające nasze zawodowe kwalifikacje.

Dzięki naszym kursom nie musisz stosować metody ,,prób i błędów". Możesz skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i w prosty, i szybszy sposób wypracować nowe rozwiązania. Wystarczy zrobić pierwszy krok.


Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda złożenie zamówienia?

Po wyjściu z tej strony zostaniesz przekierowana na stronę z rejestracją do naszej platformy, z kursami online. Aby otrzymać dostęp do kursu, który Cię interesuje, musisz po prostu wypełnić puste pola z adresem e-mail i hasłem, które będą służyły Ci do logowania na Twoje konto oraz wybrać metodę płatności (PayU). Zaraz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail, który wskazałaś w zamówieniu, przyjdą do Ciebie wiadomości z informacją o udanej rejestracji i linkiem do logowania na platformie. Wszystkie nasze kursy są w formie materiałów wideo - materiały możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz, po zalogowaniu się na stworzone w trakcie rejestracji konto.

Co jeśli będę mieć jakieś pytania?

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać na pytania i dzielić się swoimi postępami, i doświadczeniami z przerabianych materiałów. Możesz również kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres e-mail lub telefon podany na naszej stronie.

Czym jest 30-dniowa gwarancja?

W ciągu 30 dni od wykupienia dostępu do kursu, dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli będziecie sumiennie ćwiczyć, a Twój pies nie polubi klatki kennelowej i dasz nam znać, zwrócimy Ci pieniądze i nie będziemy zadawać żadnych pytań. Bierzemy to na siebie, ponieważ udostępniane na naszej platformie kursy i informacje, które zawierają, pomogły już setkom właścicieli psów w zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, zaspokojeniu najważniejszych potrzeb ich pupili lub zwiększeniu skuteczności ich treningów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości udostępnianej przez nas wiedzy.

W jakiej formie są kursy? Czy dam sobie radę sam?

Po pierwsze, nie jesteś sama! Masz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać pytania i kontakt do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że wychowanie psa i jego szkolenie czasami nie jest proste i nie wiadomo, jak się zachować w niektórych sytuacjach. Mimo że na co dzień pracujemy z psami, to też przez to przechodziliśmy.
Kursy na naszej stronie są w formie materiałów wideo, na których krok po korku pokazujemy Ci, jak ćwiczyć i omawiamy te ćwiczenia w prosty sposób.

Czy kursy online mogą mnie czegoś nauczyć?

Patrząc na doświadczenia naszych klientów - oczywiście. Sami przerobiliśmy dziesiątki takich kursów i ,,jesteśmy uczuleni" na lanie wody i gadanie o niczym przez godziny, dlatego obiecaliśmy sobie, że w naszych kursach skupimy się na samym ,,mięsie" i najbardziej wartościowych informacjach i praktyce. Niewątpliwym plusem kursów online jest fakt, że materiały możesz przerabiać kiedy tylko chcesz i z jakiego tylko miejsca chcesz. Możesz też wracać do nich tyle razy, ile tylko potrzebujesz - nawet w trakcie spotkań twarzą w twarz nie masz takiej możliwości.
Dodatkowo na materiałach wideo krok po kroku pokazujemy Ci, jak ćwiczyć, żebyś nie miała żadnych wątpliwości. A nawet jeśli się takie pojawią, to możesz nam zadać pytanie na grupie na facebooku. 

Mam problem z agresją lub silnym lękiem u mojego psa - czy kurs mi pomoże?

W przypadku poważnych problemów behawioralnych polecamy spotkać Ci się ze specjalistą, który w trakcie spotkania przeanalizuje Twoją sytuację i przygotuje dla Was plan pracy. Nasze kursy mają formę doszkalającą, ale nie terapeutyczną. Pamiętaj, że nie ma ,,magicznej pigułki" na wszystko, nie wierzymy w takie rozwiązania. Oczywiście kursy mogą Ci pomóc, chętnie Ci doradzimy, ale niektóre sytuacje dla zadbania o bezpieczeństwo Twoje i Twojego psa, wymagają indywidualnego podejścia.

Kim jesteśmy? Kto tworzy dla Was te kursy?

Cześć, z tej strony Maciej Wojciechowski i Ada Drużbańska. Oboje jesteśmy behawiorystami psów i posiadamy certyfikat MEN, po ukończeniu kursu Behawiorysta - Praktyk. Zoopsycholog. W swojej pracy korzystamy z potwierdzonych naukowo metod pracy z psem i ciągle się rozwijamy. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w zjazdach dla psów problemowych SUPER PIES i Ogólnopolskich Konferencjach Behawioryzmu Zwierząt. Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a wiedzę którą zdobywamy, na bieżąco stosujemy w naszych szkoleniach i pracy z klientami. 

Ada - bliski mojemu sercu jest przede wszystkim temat Nose Work, jestem Certyfikowaną Instruktorką Nose Work. Swoją wiedzę w tym temacie zdobyłam w Niepublicznym Centrum Kształcenia Silva Lupus oraz wielu innych kursach doszkalających. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Zamościa.
Maciej - interesuję się dogoterapią, czyli terapią osób niepełnosprawnych z udziałem psów. Jestem dogoterapeutą, dokształcałem się w tej dziedzinie w Perro - Niepublicznej Placówce Kształcenia ustawicznego. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Łodzi.

A prywatnie?
Jesteśmy po prostu psiarzami, takimi jak Ty. Mimo że pomagamy się ludziom i psom lepiej dogadywać, to przede wszystkim jesteśmy dumnymi rodzicami dla Kawy - zadziornej, pełnej energii sznaucerki miniaturowej oraz Luny - dumnej i kochającej wszystkich golden retrieverki.

Page Created with OptimizePress