Unikalny kurs online dla opiekunów reaktywnych i niesfornych psów.

Jeżeli kochasz swojego psa, to masz wszystko, żeby poradzić sobie z 90% problemów z jego zachowaniem i emocjami.

Bez kombinowania, stresu i awersyjnych metod. To Ty jesteś kluczem, żeby w prosty sposób wychować psa na grzecznego i posłusznego czworonoga.

Jeśli dotyczy Cię któryś z tych problemów i szukasz rozwiązań:


Twój pies ciągnie na smyczy, a Ty nie masz już siły i ręce Ci odpadają.
Rzuca się w stronę innych psów, a Ty musisz uciekać z drogi albo na drugą stronę ulicy. 
Jest reaktywny, szybko się ekscytuje i nie wiesz, co robić, żeby go uspokoić. Szczeka, podgryza... Jest jak prawdziwe psie tornado!
Na spacerach jesteś, jak powietrze i Twój pies jest nieposłuszny i w ogóle się Ciebie nie słucha.
Masz psa adopciaka lub ze schroniska i chcesz go mądrze wychować.
Skacze na Ciebie albo Twoich gości, a Ty martwisz się, bo swoje waży i może kogoś przewrócić. 
Twój pies nie szanuje Twoich granic. Wymusza uwagę i wszędzie wtyka nos, skacze po meblach i zabiera Twoje miejsce na kanapie.
Ma problem z jakimiś przedmiotami, np. kagańcem, obrożą albo odkurzaczem. 
Nie odstępuje Cię nawet na krok, co niekoniecznie jest wygodne w wąskich korytarzach czy w kuchni.
Ciągle macie problem z psimi podbiegaczami i nie wiecie, jak się wtedy zachować. 

To wiedz, że 90% tych problemów możesz rozwiązać samodzielnie i bez niepotrzebnych nerwów.

To Ty jesteś kluczem do pozytywnych zmian i
masz ogromny wpływ na emocje i zachowanie swojego psa!

Wiemy, że to nie jest łatwe, z własnym psem jest najtrudniej, bo zna Cię na wylot. Ale ile razy już miałaś dość i nie wiedziałaś, co robić?

Ukończyliśmy dziesiątki szkoleń i przetestowaliśmy mnóstwo technik szkoleniowych, pracując z setkami psów. To godziny naszej ciężkiej pracy.

Wszystko po to, żeby znaleźć
proste rozwiązania, które każdy, nawet opiekun bez doświadczenia, będzie w stanie wykorzystać i uniknąć frustracji płynącej z niepowodzeń oraz błędów.

W dodatku nie ma znaczenia jakiego masz psa i w jakim jest wieku, bo opiera się to o
prawa uczenia się, które dla wszystkich psów są uniwersalne.

Najważniejszy jest
Twój spokój, konsekwencja (nawet jeśli teraz Ci ich brakuje) i podejmowanie konkretnych działań. Wiedza, co robić i jak postawić granice, kiedy psy prezentują najczęstsze problemowe zachowania.

Ta wiedza zmienia życie psich opiekunów i ich czworonogów, a my chcemy się nią z Tobą podzielić. Wszystko omówimy i pokażemy Ci o co chodzi krok po kroku.

Przekonało się o tym już
ponad 1500 naszych kursantów, ale nie tylko... Bo sami z tej wiedzy i praktyki korzystamy, pracując z własnymi psami.

A Tobie na czym najbardziej zależy w pracy z psem? Jakie chcecie osiągnąć cele? Chętnie Was poznamy i dowiemy się więcej. W zamkniętej grupie na Facebooku, do której dostęp mają tylko nasi kursanci, możesz zadawać nam pytania i ciągle być z nami w kontakcie.


Nic nie ryzykujesz

Włożyliśmy w ten kurs całe nasze serce i skondensowaną wiedzę z lat naszej pracy jako psi behawioryści. 

Jesteśmy pewni, że wiedza, którą chcemy
Ci przekazać jest wartościowa, dlatego mamy dla Ciebie
30-dniowo gwarancję satysfakcji. Albo kurs Wam pomoże albo dajcie znać, a my zwrócimy Wam każdą wydaną złotówkę, bez zadawania żadnych pytań. 

Wartość materiałów: 197 zł

Obecna cena: 47 zł!

(Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona)

Co zmieni się na lepsze po przerobieniu tego szkolenia?

Twój pies będzie bardziej grzeczny i posłuszny - dostaniesz konkretne techniki, których sami używamy w pracy z psami i będziesz wiedzieć, co robić w trudnych sytuacjach, żeby Twój pies był spokojniejszy. Mniej ciągnięcia na smyczy, rzucania się, skakania...
Dołączysz do zamkniętej grupy na FB, gdzie spotkasz osoby, które zmagają się z podobnymi problemami - możecie się wspierać, chwalić swoimi psami i postępami. Będziesz też w ciągłym kontakcie z nami, jeśli masz jakieś pytania. 
Koniec z nerwami i bezsilnością - Twoje życie z psem stanie się bardziej przewidywalne i na miejsce tych negatywnych uczuć pojawi się więcej spokoju i radości.
Nić porozumienia między Tobą a Twoim psem - Twój pies zacznie Cię bardziej szanować i przestrzegać zasad, które wyznaczasz. Zrozumie, że warto z Tobą współpracować i zwracać na Ciebie uwagę, bo dzieją się wtedy fajne rzeczy.
Lepiej zadbasz o szczęście swojego pupila - w końcu zrozumiesz, o co temu Twojemu urwisowi chodziło. Zrozumiesz jego zachowania i emocje. Twój pupil będzie szczęśliwy, że w końcu może być psem i rozumiesz jego naturalne instynkty.

A jak podchodzą do tego członkowie naszej społeczności, których niedługo poznasz? Sprawdź ich opinie. 

Zobacz też opinię Nastki
i przekonaj się, co mówi
o naszym kursie!!

Żeby to wszystko osiągnąć trzeba się ruszyć i zrobić pierwszy krok. Ważne żeby wiedzieć na co zwróć uwagę i jak wprowadzić te wiedzę w życie. Co robić... Od czego zacząć?

Krok po kroku w kursie omawiamy kluczowe aspekty pracy z problemowymi psimi zachowaniami i reaktywnością.

No dobra, ale co dokładnie znajduje się w kursie?

Lekcja: Pokażemy Ci proste ćwiczenia, dzięki którym Twój pies będzie mniej ciągnął na smyczy i Wasza komunikacja smyczowa wejdzie na wyższy poziom.
Lekcja: Zobaczysz na przykładzie wideo, co dokładnie robić, kiedy Twój pies rzuca się w stronę innych psów.
Lekcja: Dostaniesz 10 trenerskich technik do samodzielnego radzenia sobie z psimi zachowaniami problemowymi, wraz z omówieniem na przykładzie skakania na gości. Szczegółowo omówimy także takie zachowania, jak wymuszanie uwagi, bieganie po domu i skakanie po meblach.
Lekcje: Nauczysz psa praktycznych komend, które możesz wykorzystać do radzenia sobie w trudnych sytuacjach:
1) Komenda ,,na miejsce" - Żeby móc odesłać psa na miejsce w trakcie wizyt gości. Przyda się również, kiedy jecie i wymusza uwagę lub na spacerach, żeby ćwiczyć spokojne czekanie.
2) Komenda niedostępności ,,NIE" - Do wykorzystania, kiedy pies coś gryzie, widzisz, że zaraz coś zeżre na spacerze, kopie... Po prostu - kiedy chcesz, żeby Twój pies czegoś nie robił.
3) Praca ciałem - Czasem pies siada i nie chce iść dalej... Nie chce się przesunąć. Zatrzymuje się w najmniej odpowiednich miejscach. Dzięki temu będzie Ci łatwiej go przesunąć.
4) Podążanie psa za ręką - Jeśli chcesz sprowadzić psa z łóżka, ustawić w jakiejś pozycji, przy nodze lub sprawić, żeby na coś wszedł, np. na wagę lub swoje miejsce.
Lekcja: Na materiałach wideo zobaczysz, jak możesz przyzwyczajać psa do dotyku i różnych przedmiotów, których nie lubi lub się boi (obroża, kaganiec, szelki, tolerowanie dotyku).
Lekcja: Spokojny spacer: Poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci wykorzystać łańcuch łowiecki do spalenia nadmiaru energii u Twojego pupila! Zobaczysz też spacer strukturalny, który pomoże Ci zbudować spacerową rutynę, która sprzyja spokojnym emocjom.
Lekcja: Dowiesz się, jak wykorzystać codzienną rutynę: Zabawę z psem, rytuał jedzenia, gryzaki do ćwiczeń uczących psa kontroli emocji.
Lekcja: Tajniki psiego uczenia się. Dowiesz się dokładnie, jak Twój pies się uczy i utrwala problemowe zachowania. Zrozumiesz, co robić, żeby samodzielnie krok po kroku go tego oduczać.
Lekcja: Staniesz się ekspertem od psich emocji. Nauczysz się, co w określonych sytuacjach czuje Twój pies i jak Twoje działania wpływają na jego emocje. Zrozumiesz, w jaki sposób pracować z psem, który szybko się pobudza. 
Lekcja : Poznasz swój Psi Obowiązek. Omówimy psie potrzeby i wpływ ich zaspokojenia na zachowanie naszego pupila.
Lekcja: Nauczysz się 2 złotych zasad życia z psemBez pracy nie ma kołaczy i Strażnik psich zasobów, dzięki którym Twój pies będzie bardziej posłuszny i chętniej będzie z Tobą współpracował.
Lekcja: Omówimy sygnały uspokajające, żebyś lepiej rozumiała, co Twój pies do Ciebie mówi, co lubi i gdzie są jego granice. 
Lekcja: Pokażemy Ci, jak wyznaczyć jasny i konkretny cel, dzięki któremu dużo szybciej osiągniesz swój wymarzony rezultat w pracy ze swoim pupilem.
Lekcja: Omówimy wpływ emocji opiekuna na zachowanie psa. Powiemy, co robić, żeby zachować ,,zimną głowę", nawet jeśli czasem jesteśmy sfrustrowani i często denerwujemy się z powodu psa.

Mamy dla Ciebie więcej! Wartościowe bonusy, które pomogą Ci jeszcze bardziej pogłębić relację z psem i lepiej zrozumieć jego potrzeby. 

Dostęp do zamkniętej grupy (wartość 197 zł)

Po otrzymaniu kursu zapraszamy Cię do dołączenia do grupy i naszej społeczności w której jest już ponad 500 opiekunów i ich psów. 

Możesz tam zadawać nam pytania, wyjaśniać wątpliwości, jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, chwalić się swoim psim pupilem i wrzucać to, co akurat ćwiczycie. Nie wstydź się, zależy nam, żeby być z Tobą w kontakcie i pomóc, jak tylko możemy!

Wykład: Opowieść o psie lękliwym
(Wartość 37 zł)

Historia dzikiego psa żyjącego na wsi, który krok po kroku oswajał się z ludźmi i domem. Od niechęci do wejścia do domu, do dotyku i regularnych odwiedzin. Omówienie historii i różnic pomiędzy psem zupełnie udomowionym a żyjącym dziko. 

E-book: Terapia zachowań poprzez węszenie
(Wartość 47 zł)


W e-booku omawiamy zalety i podstawy pracy nosem oraz pokazujemy od czegoś zacząć, jeśli chcesz zacząć eksplorować świat nosework. Praca nosem pomaga psu się zrelaksować, uczy skupienia i spala u niego nadmiar energii.

BONUS: Jak reagować na podbiegaczy?
(Wartość 47 zł)

W e-booku mówimy, jak reagować, kiedy w trakcie spacerów podbiegają do nas psi podbiegacze! Na każdym spacerze możemy spotkać psa, który biega luzem i nas zaczepi, a jego opiekun nie będzie szczególnie wyrozumiały.

Ebook: Co mówi ciało psa?
(Wartość 47 zł)

Rozwinięcie tematu o psiej komunikacji. Skupiamy się na poszczególnych częściach ciała psów oraz tym, co one nam mówią. Często łatwo pominąć jakiś szczegół w komunikacie, który pies nam wysyła, a całkowicie mogłoby to zmienić obraz sytuacji. 

E-book: Jak wybrać dobrą karmę dla psa? (Wartość 47 zł)

Które karmy są warte uwagi naszego psa? Jak czytać etykiety i wybrać karmę dobrej jakości. Jedzenie również ma ogromny wpływ na zachowanie i samopoczucie naszego psa. Jesteśmy tym co jemy - to powiedzenie nie odnośi się tylko do ludzi, ale też psów. 

BONUS: Sygnały uspokajające
(Wartość 47 zł)

 Sprawdź i zrozum, co chce przekazać Ci Twój pies? Sygnały uspokajające pozwalają zobaczyć, jak w danej chwili czuje się pies, czy chce czegoś uniknąć lub odczuwa stres związany z jakąś sytuacją. Znając te sygnały będziesz lepiej szanować Psie granice.


Wartość wszystkich materiałów to aż 197 zł, ale dzielimy się nią taniej z prostego powodu.

Nie widzimy się osobiście, nie tracimy czasu na dojazd i indywidualne spotkanie. Dzięki temu możemy dzielić się naszą wiedzą szybciej i poszerzać świadomość na temat psich emocji i zachowań w każdym miejscu.

Jesteśmy wdzięczni za taką możliwość, bo wiemy, że pies jest dla Ciebie, jak członek rodziny. 

Dlatego możesz zdobyć nasz kurs za jedyne 47 zł.

Wartość materiałów: 197 zł

Obecna cena: 47 zł!

(Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona)

Zdecyduj się już teraz. Możesz uczyć się kiedy i skąd tylko chcesz!

A jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, to poniżej uchylamy troszkę tajemnicy. 

Ada Drużbańska

Behawiorystka i Trenerka Psów, Instruktorka Nose Work

Prywatnie Mama Pixara oraz Kawy - sznaucerki miniaturowej. Ogromną przyjemność sprawia mi przekazywanie wiedzy, dlatego w wolnych od psów chwilach udzielam korepetycji z chemii i biologii.

Wierzę, że kluczem do rozwiązywania problemów między psem i człowiekiem jest wzajemna komunikacja i umiejętność stawiania granic. Stawiam na zweryfikowaną badaniami wiedzę i zrównoważone podejście do szkolenia.

Maciej Wojciechowski

Behawiorysta psów, Dogoterapeuta

Dumny ojciec Goldenki o imieniu Luna, która była psem pracującym z dziećmi niepełnosprawnymi. Kocham pomagać, dlatego kiedy nie pracuję z psami, jako psycholog pomagam ludziom niepełnosprawnym i doświadczającym kryzysów psychicznych.

Jestem przekonany, że główną rolę w szkoleniu psa odgrywa jego przewodnik i umiejętności, które posiada. Każdy pies i jego opiekun to wyjątkowa rozsypanka puzzli, która da się poukładać mając odpowiednią wiedzę i wsparcie.

A tutaj trochę papierologii, dzięki której mogliśmy stworzyć ten kurs i do Was dotrzeć. 

Świat i internet są przeładowane informacjami, które niekoniecznie działają. Dlatego chcemy Ci pomóc. 

Nie ma ,,magicznej pigułki" na wszystko, ale istnieje wiedza i ćwiczenia, które już na samym początku mogą wywrócić Waszą sytuację do góry nogami!

Ukończyliśmy wiele praktycznych szkoleń. Za nami godziny treningów i pracy z psami, które sprawiają problemy. Lęk, agresja, wysoka reaktywność nie są nam obce.

Uczyliśmy się, żebyście Wy nie musieli przez to przechodzić, żebyście mogli te wiedzę wykorzystać i cieszyć się Waszą relacją.

Jak wygląda złożenie zamówienia?

Po wyjściu z tej strony zostaniesz przekierowana na stronę z rejestracją do naszej platformy, z kursami online. Aby otrzymać dostęp do kursu, który Cię interesuje, musisz po prostu wypełnić puste pola z adresem e-mail i hasłem, które będą służyły Ci do logowania na Twoje konto oraz wybrać metodę płatności (PayU). Zaraz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail, który wskazałaś w zamówieniu, przyjdą do Ciebie wiadomości z informacją o udanej rejestracji i linkiem do logowania na platformie. Wszystkie nasze kursy są w formie materiałów wideo - materiały możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz, po zalogowaniu się na stworzone w trakcie rejestracji konto.

Co jeśli będę mieć jakieś pytania?

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać na pytania i dzielić się swoimi postępami, i doświadczeniami z przerabianych materiałów. Możesz również kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres e-mail lub telefon podany na naszej stronie.

Czym jest 30-dniowa gwarancja?

W ciągu 30 dni od wykupienia dostępu do kursu, dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Twój pies nie polubi w tym czasie węszenia, to po prostu napisz do nas wiadomość, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bierzemy to na siebie, ponieważ udostępniane na naszej platformie kursy i informacje, które zawierają, pomogły już setkom właścicieli psów w zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, zaspokojeniu najważniejszych potrzeb ich pupili lub zwiększeniu skuteczności ich treningów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości udostępnianej przez nas wiedzy.

Dla jakich psów jest ten kurs?

Kurs jest dla właścicielu psów, których pupile nadmiernie się ekscytuję, są psami reaktywnymi i można by powiedzieć, że mają ,, Psie ADHD". Jeśli Twój pies nadmiernie się ekscytuje, skacze na Ciebie i Twoich gości, biega po domu, wymusza Twoją uwagę albo żebrze przy stole, szczeka przy wychodzeniu na spacer, ciągnie w stronę innych psów lub po prostu nie możesz go opanować, to znajdziesz wiedzę i ćwiczenia, które mogą Ci pomóc. Pamiętaj jednak, że w przypadku poważnych problemów behawioralnych, jak agresja czy silny lęk, najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego polecamy Ci spotkać się ze specjalistą, który Ci pomoże i przeanalizuje Twoją sytuacje indywidualnie. Nie ma ,,magicznych pigułek" na wszystko. 

W jakiej formie są kursy? Czy dam sobie radę?

Pamiętaj, że nie jesteś sama! Masz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać pytania i kontakt do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że wychowanie psa i jego szkolenie czasami nie jest proste i nie wiadomo, jak się zachować w niektórych sytuacjach. Mimo że na co dzień pracujemy z psami, to też przez to przechodziliśmy.
Kursy na naszej stronie są w formie materiałów wideo, na których krok po korku wszystko omawiamy i pokazujemy Ci, jak ćwiczyć.

Czy kursy online mogą mnie czegoś nauczyć?

Patrząc na doświadczenia naszych klientów - oczywiście. Sami przerobiliśmy dziesiątki takich kursów i ,,jesteśmy uczuleni" na lanie wody i gadanie o niczym przez godziny, dlatego obiecaliśmy sobie, że w naszych kursach skupimy się na samym ,,mięsie" i najbardziej wartościowych informacjach i praktyce. Niewątpliwym plusem kursów online jest fakt, że materiały możesz przerabiać kiedy tylko chcesz i z jakiego tylko miejsca chcesz. Możesz też wracać do nich tyle razy, ile tylko potrzebujesz - nawet w trakcie spotkań twarzą w twarz nie masz takiej możliwości.
Dodatkowo na materiałach wideo możesz na własne oczy zobaczyć przykłady ćwiczeń, a nie domyślać się, jak one powinny wyglądać.

Mam problem z agresją lub silnym lękiem u mojego psa - czy kurs mi pomoże?

Oczywiście kursy mogą Ci pomóc, chętnie Ci doradzimy, ale niektóre sytuacje dla zadbania o bezpieczeństwo Twoje i Twojego psa, wymagają indywidualnego podejścia. W przypadku poważnych problemów behawioralnych polecamy spotkać Ci się ze specjalistą, który w trakcie spotkania przeanalizuje Twoją sytuację i przygotuje dla Was plan pracy. Nasze kursy mają formę doszkalającą, ale nie terapeutyczną. Pamiętaj, że nie ma ,,magicznej pigułki" na wszystko, nie wierzymy w takie rozwiązania. 

Życie psów jest zbyt krótkie. To naprawdę ich jedyna wada” A.S.


dlatego warto wykorzystać każdą chwilę i zrobić wszystko, że dobrze i spokojnie nam się razem żyło.

Pamiętaj, że Nic nie ryzykujesz

Mamy dla Ciebie 30-dniowo gwarancję satysfakcji. Albo kurs Wam pomoże albo dajcie znać, a my zwrócimy Wam każdą wydaną złotówkę, bez zadawania żadnych pytań. 

Wartość materiałów: 197 zł

Obecna cena: 47 zł!

(Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona)

Podaj dane do zamówienia

Wypełnij pola poniżej i kliknij zamów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach psiekorepetycje.pl, zgodnie z Polityką prywatności


Close
Page Created with OptimizePress