30 dniowe wyzwanie na BEZPIECZNE PRZYWOŁANIE

Jeżeli masz 10 minut czasu dziennie dla swojego psa, to masz wszystko, żeby sprawić, aby przybiegał do Ciebie na spacerach tak chętnie, jakbyś akurat stała w kuchni i coś gotowała.

I to nawet wtedy, kiedy Twój pies znalazł kupę w krzakach, goni sarnę albo jest zajęty węszeniem i nic innego go nie interesuje.

Zrób to razem z Pixarem

My też podjęliśmy się tego 30-dniowego wyzwania i dzień po dniu Ci je zademonstrujemy, razem z wszystkimi wzlotami i upadkami... Pokazujemy, jak jest, bez żadnego ściemniania i to z psem, który nie był wcześniej tego uczony - Pixarem. Każdy dzień został dla Ciebie nagrany osobno, żeby niczego nie pominąć i pokazać, jak taki trening wygląda ,,od kuchni".

Pixar to mieszaniec labradora z... Sami byśmy chcieli wiedzieć, a możemy się tylko domyślać. 🙂 To roczny wulkan energii, który kocha, jak to labrador - każde żarcie, a jako młody samiec - wychodne na psie panny. Czy podoła temu wyzwaniu?

(Wartość materiałów 297 zł)

Musimy Ci się do czegoś przyznać

Zanim zaczniesz, chcemy Ci powiedzieć o największym kłamstwie, jakie krąży po internecie, jeśli chodzi o naukę przywołania. 
100% skuteczności! ZAWSZE!
W każdej dosłownie sytuacji, bez wyjątków!
Jak możecie się domyślać - TO BZDURA. Pies to żywe stworzenie, które ma swoje lepsze i gorsze dni, może się źle czuć albo czegoś nie usłyszeć. To normalne.


Na różnych stronach, ba! Nawet u nas zobaczysz na filmach psy, które pięknie reagują na przywołanie,
Raz, że jest to z reguły efekt końcowy treningów, a dwa no to umówmy się, że nikt nie wrzuci, żeby się pochwalić psa, który olał go, bo na podłodze leżał kawałek chleba albo parówka.

Dobra wiadomość dla każdego opiekuna!

Możesz nauczyć psa przywołania, które działa nawet w 90% sytuacji, w których się znajdziecie, ale jest jeden haczyk...

Ty musisz zadbać o pozostałe 10% i wesprzeć swojego psa. To od Ciebie zależy, ile spędzacie czasu razem, gdzie wychodzicie na spacery i co na nich robicie, z kim spotyka się Twój pies, co je, gdzie śpi... Masz największy wpływ na swojego psa ze wszystkich. 

Zapamiętaj, aby nie testować specjalnie przywołania, tylko po to, żeby zobaczyć - o, ciekawe czy teraz przybiegnie? Nie wybieraj celowo najtrudniejszych miejsc, nie wrzucaj psa specjalnie w trudne warunki i nie oczekuj od niego wtedy nie wiadomo czego. On też ma swoje ograniczenia! To nie fair, jeśli będziesz mu rzucać kłody pod łapy.

Nie przeszkadzaj psu, a wręcz przeciwnie - ułatwiaj. Używaj przywołania, kiedy naprawdę tego potrzebujesz.

Daj z siebie to 10%, a zobaczysz, że pies odda Ci całą swoją psią wierność i 90% zrobi za Ciebie, przybiegając tak szybko, że będziesz z niego i siebie dumna

Myślałaś o tym kiedyś?

Jesteśmy ciekawi czy nie wkurza Cię, kiedy widzisz, jak niektórzy przywołują psy typu Border Collie (Swoją drogą, nasze psy też się z paroma kumplują i jednego tu widzicie) i się tym chwalą? Pokazują naukę na psach, które już dawno to wszystko potrafią?

Może mówisz sobie wtedy - ciekawe czemu nie pokazują innych psów? Ciągle te same czworonogi? A czy zadziała to na mojego psa, który jest Terierem czystej krwi albo psem rasy pierwotnej i wyjątkowym uparciuchem? 

Mam małego psa albo starszego... Czy w tym wieku pies jeszcze może się czegoś nauczyć?

Masz czasem wątpliwości, że Wam się może udać, bo do tej pory nie wychodziło?

Prawda jest taka, że...

Faktycznie - rasy, które są predysponowane do pracy z człowiekiem i pojawiają się najczęściej w psich sportach może i mają trochę prościej...

Znamy nawet Bordery i Owczarki Belgijskie, które nigdy nie były uczone przywołania, a przybiegają na najmniejsze skinienie... Ale czy to reguła?

Nie znaczy to, że nie możesz osiągnąć takich samych, a nawet lepszych efektów i to niezależnie od tego w jakim wieku i jakiej rasy jest Twój pies.

Choć są różne szkoły i techniki pracy, to proces uczenia się zarówno dla ludzi, jak i psów jest taki sam, uniwersalny i bardzo prosty. Opiera się na powtórzeniach i powstaniu u psa odruchu, że kiedy pojawi się sygnał, to jak wicher pies pędzi w Twoją stronę.

Trzeba tylko wiedzieć, jak go wykorzystać, a my Ci to w krótki i prosty sposób pokażemy.

Dlatego chcemy Ci zadać pytanie...

Czy nie masz już dość tego powtarzania po sto razy, krzyczenia, biegania za psem, który udaje, że Cię nie słyszy i Cię olewa?

Czy nie masz dość stresu i obawy o swojego psa, że kiedy go spuścisz to, coś mu się stanie albo nie będziesz mieć nad nim kontroli?

Jeśli masz podobne odczucia to chcemy Cię zaprosić do dołączenia do nas i zmiany swoich spacerów już na zawsze. 

To najszybszy sposób jaki istnieje, żeby to opanować.

 Wystarczy Ci 10 minut czasu dziennie.

W dodatku ma on ogromną przewagę nad samą komendą ,,do mnie", bo działa na częstotliwościach lepiej słyszalnych dla psów, jest bardziej donośny, a sam dźwięk jest unikalny i łatwy do rozróżnienia.

Tak powstało dla Ciebie unikalne 30-dniowe wyzwanie i kurs przywołania.

Zrobimy to razem. Dzień po dniu nagraliśmy dla Ciebie cały proces z psem, który nigdy wcześniej się tego nie uczył. W wyzwaniu używamy gwizdka, który dostępny jest w każdym sklepie zoologicznym i jest jednym z najważniejszych narzędzi, które opiekun psa powinien posiadać. To jak dla nas samochód - bez tego trudno funkcjonować na co dzień.

Pokażemy Ci sukcesy i porażki, bo mimo że jesteśmy behawiorystami to też popełniamy błędy, a nasze psy są tylko zwierzakami, które kochamy. Zwrócimy uwagę na trudy i niepowodzenia, które nam też się zdarzają.

Bez ściemniania i zbędnego gadania. Wszystko to zobaczycie i sami będzie mogli spróbować.

A TO NIE WSZYSTKO! Oprócz 30-dniowego wyzwania z użyciem gwizdka, mamy dla Was przygotowany również kurs Przywołania, w który włożyliśmy całe nasze serce i doświadczenie z lat pracy. W kursie nie skupiamy się na gwizdku a pokazujemy Ci inne metody, dzięki którym Twój pies pokocha być blisko Ciebie, zbudujesz u niego silną motywację do współpracy z Tobą i sprawisz, że dokładnie zrozumie, co znaczy ,,DO MNIE"! 

Dołącz do nas i ciesz się bezpiecznymi spacerami, kiedy Twój biega luzem, a Ty masz kontrolę nad sytuacją, nawet kiedy Twój pies znajdzie coś w krzakach, pojawią się dookoła inne psy albo rozproszenia.

Zobacz, jak podchodzą do tego członkowie naszej społeczności, których niedługo poznasz. Sprawdź ich opinie. 

Co zmieni się na lepsze po przerobieniu tego szkolenia?

Otrzymasz super skuteczne narzędzie do przywoływania psa, które będziesz mogła używać w kryzysowych i trudnych do przewidzenia sytuacjach w trakcie codziennych spacerów.
Koniec z nerwami, powtarzaniem po 100 razy, sprintami za psem i krzykami - inni spacerowicze będą Ci zazdrościć ułożonego psa, który tak pięknie reaguje na przywołanie. Dowiesz się, jak uniknąć wstydu i stresujących sytuacji.
Twój pies będzie w Ciebie wpatrzony, jak w lodówkę - dzięki odpowiednim ćwiczeniom i nauce przez zabawę, Twój pies będzie chętnie z Tobą współpracował i inicjował z Tobą kontakt. 
Dołączysz do zamkniętej grupy na FB, gdzie spotkasz osoby, które zmagają się z podobnymi problemami - możecie się wspierać, chwalić swoimi psami i postępami. Będziesz też w ciągłym kontakcie z nami, jeśli masz jakieś pytania. 
Odzyskasz kontrolę i poczujesz się bezpiecznie - spuścisz swojego psa bez smyczy i będziesz wiedzieć, że kiedy go zawołasz, to do Ciebie przyjdzie. Zadbasz o jego bezpieczeństwo i sama będziesz mieć spokojną głowę
Twój pupil będzie dużo szczęśliwszy - spuszczony luzem Twój pupil będzie miał okazję się wybiegać i eksplorować teren. Zaspokajając jego naturalne potrzeby, będziesz mogła patrzeć na czystą psią radość. W dodatku pies, który na co dzień realizuje swoje instynkty, jest dużo spokojniejszy.

Zapisując psa na Psie korepetycje, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe BONUSY, dzięki którym Wasza nauka będzie dużo szybsza i prostsza.

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
(Wartość 197 zł)

Dołącz do ponad 500 osób i bądź z nami w ciągłym kontakcie. Zależy nam, żeby Cię poznać i być z Tobą w kontakcie, dlatego na grupie zachęcamy Cię do aktywności:

Dowiesz się indywidualnie, co robisz nie tak i nad czym pracować, żeby osiągać wymarzone efekty. Ciągły kontakt z nami jest często kluczem do osiągnięcia szybkich efektów. Możesz opisać swoją sytuację, zadawać pytania, a my Ci bezpośrednio odpowiemy.
Jeśli niczego od nas nie potrzebujesz, to możesz pochwalić się swoim psiakiem i po prostu podzielić Waszą historią. Nikt Cię do niczego nie zmusza, aktywność na grupie jest dla chętnych. Zachęcamy Cię jednak do tego, bo dzięki temu poznasz też innych członków w grupie, którzy przechodzili przez podobne sytuacje, co Ty.
Oprócz wysyłania zdjęć czy opisania swojej sytuacji, zachęcamy do wrzucania filmików z treningów. Dzięki temu będziemy dokładniej widzieć, co robisz nie tak i podpowiedzieć z jeszcze większą dokładnością.

Materiały w wersji PDF,
wraz z omówieniem
(Wartość 37 zł)

Dziennik aktywności - dajemy Ci do wypełnienia dzienniczek w którym odhaczysz, co w trakcie wyzwania udało Ci się zrobić, co nie wyszło, zapiszesz swoje postępy i uwagi. Na każdy dzień wyzwania otrzymujesz osobną kartę pracy, którą w trakcie wyzwania będziesz wypełniać i monitorować swoje ćwiczenia. Z doświadczenia wiemy, że kiedy coś zapisujemy to dużo łatwiej nam o tym pamiętać, dlatego warto sobie to przeanalizować. Do dzienniczka aktywności dostaniesz również skrypt 30 dni naszego wzywania. To taka mini ściąga do skorzystania w każdej chwili i przypomnienia, co dzisiaj macie do zrobienia.
Skala rozproszeń - dla każdego psa, co innego może być rozpraszające. Żarcie, inne psy, rowery... Na przykładzie naszych psów to dla Ciebie omawiamy, żebyś bez problemów mogła to samodzielnie rozpisać i wdrożyć do pracy na etapie stopniowania rozproszeń w wyzwaniu. Przećwiczenie przywołania dokładając kolejne rozproszenia jest niezbędne, żeby działało ono nawet w bardzo trudnych warunkach, więc warto to sobie poukładać.
Skala motywatorów - a Ty wiesz, co Twój pies lubi najbardziej? Na spacerach konkurujesz z kotem, zapachami, żarciem na ziemi, innymi psami... Trzeba wiedzieć, co możesz wykorzystać, żeby szala uwagi psa, przechyliła się na Twoją korzyść. Dzięki wiedzy, co jest dla Twojego psa najcenniejsze, dużo łatwiej zmotywujesz go do współpracy i wzmocnisz odruch przybiegania do Ciebie.
Dzienniczek nawyków - każdy dzień z psem to okazja do wspólnego spędzania czasu i aktywności. Dlatego zebraliśmy dla Ciebie zbiór czynności, które można wykonywać z psem i ułożyliśmy z niego dzienniczek nawyków. Będziesz mogła pilnować i zaznaczyć na nim, ile faktycznie dni w skali miesiąca poświęcasz na konkretne aktywności z psem. Zobaczysz dzięki temu, co możesz poprawić i co zaniedbujesz.

Książka w formie PDF
(Wartość 49 zł)

Do porannej kawki lub herbatki zrobiliśmy dla Ciebie prosty e-book, w którym omawiamy 13 najczęstszych błędów, przez które nasi klienci nie mogli wypracować wymarzonego przywołania. E-book ten powstał na bazie dziesiątek konsultacji, które odbyliśmy i odnosi się do realnych błędów, które obserwujemy w zasadzie każdego dnia, pracując z psimi opiekunami. Już samo niepopełnianie tych błędów daje Wam ogromną przewagę nad innymi opiekunami, a w połączeniu z wiedzą z tego kursu, będziecie mieć komendę ,,Do mnie!", której będą Wam zazdrościć spacerowi znajomi.

Wiemy, że jest tego sporo, dlatego poniżej mamy dla Ciebie podsumowanie, co znajduje się w naszym 30-dniowym wyzwaniu i kursie przywołania.

30-dniowe wyzwanie

Dzień po dniu pokazujemy drogę nauki przywołania awaryjnego u rocznego pieska - Pixara, który nigdy wcześniej się tego nie uczył. Każdy dzień nagrany jest osobno, wraz z komentarzem, aby nie było żadnych wątpliwości, co ćwiczyć w konkretne dni. Pokazujemy Ci dokładnie postępy i to, co nie wychodziło. Zwracamy też uwagę, jak w takich momentach powinnaś się zachować. Dostajesz do tego karty pracy, żeby dokładnie śledzić swoje postępy i rozpisać, co wychodzi Wam super, a nad czym trzeba popracować. Dodatkowo na naukę nie musisz poświęcać więcej niż 10 minut dziennie, ma to być dla Ciebie i Twojego psa proste i przyjemne. Zacznij już dzisiaj a za 30 dni będziesz spuszczać swojego psa ze smyczy i czuć się bezpiecznie w miejscach, w których często spacerujecie. Twój pies będzie natomiast cieszył się z możliwości pobiegania i eksploracji otoczenia. Jedyne czego potrzebujesz, to dostępny w każdym sklepie zoologicznym gwizdek i chwila Twojego czasu. 🙂

A czego dowiesz się na naszych Psich korepetycjach z przywołania? Zobacz, jakie dokładnie lekcje się tam znajdują.

Lekcja 1: Planowanie sesji treningowej

Jak stawiać cele w nauce przywołania?
Jak wybrać odpowiedni czas i miejsce na treningi?
Jak ustalić kryteria i stopniować rozproszenia oraz monitorować treningi?

Lekcja 2: Jak stać się przewodnikiem?

Jak wykorzystać ważne dla psa zasoby w nauce przywołania?
Dowiedz się, co zrobić, żeby pies szanował stawiane przez nas granice i podążał za naszymi wskazówkami.

Lekcja 3: Motywacja to podstawa

Jakich motywatorów używać w nauce przywołania?
Na co zwracać uwagę, żeby zwiększyć oraz otrzymywać motywację psa do treningów?

Lekcja 4: Komunikacja i granice sesji

Jak zacząć sesję treningową, jak ją przeprowadzić i jak skończyć?
Jak w wyraźny i zrozumiały dla psa sposób pokazać, czego od niego oczekujemy?

Lekcja 5: Reguła 5 kroków

Jak to zrobić, żeby przywołanie działało nie tylko na treningach, ale i w rozproszeniach, w trakcie spacerów?
Poznaj żelazną zasadę przez którą musicie w trakcie treningów przejść, żeby cieszyć się super przywołaniem.

Lekcja 6: Potrzeby psa a przywołanie

Dlaczego przed zaczęciem treningów warto przeanalizować psie potrzeby? 90% osób przez zaniedbanie tego nie osiąga pożądanych efektów.
Jak brak zaspokojenia psich potrzeb wpływa na skuteczność przywołania?

Lekcja 7: Ćwiczenie: Skupienie uwagi - wstęp do przywołania

Zbuduj między sobą i psem nić porozumienia.
Spraw, żeby pies chętnie patrzył i zwracał uwagę w Twoim kierunku.
Zobacz, co zrobić, żeby pies łatwo wchodził z nami w interakcję.

Lekcja 8: Ćwiczenie podążanie - budowanie mocnego przywołania

Co zrobić, żeby pies podążał i chętnie biegał w naszym kierunku?
Jak sprawić, żeby podążanie za człowiekiem stało się dla psa super zabawą, którą chętnie będzie podejmował.

Lekcja 9: Zabawy przy przewodniku i seria ćwiczeń cementujących przywołanie

Nauka przez zabawę, dzięki której Twój pies pokocha przebywanie w Twojej obecności.
Seria ćwiczeń utrwalających przywołanie, żeby stało się dla psa automatyzmem.
Wygrywaj z rozproszeniami takimi jak kupa, inne psy czy zapachy!

Nic nie ryzykujesz

Włożyliśmy w ten kurs całe nasze serce i cieszy nas, kiedy widzimy, jak na co dzień ta wiedza pomaga naszym klientom. 

Jesteśmy pewni, że wiedza, którą chcemy Ci przekazać jest wartościowa, dlatego mamy dla Ciebie 30-dniowo gwarancję satysfakcji. Albo kurs Wam pomoże albo dajcie znać, a my zwrócimy Wam każdą wydaną złotówkę, bez zadawania żadnych pytań. 

Wartość materiałów to 197 zł + BONUSY

Nie widzimy się jednak osobiście i nie tracimy czasu na dojazd, więc możemy podzielić się naszym kursem w wyjątkowej cenie.

Teraz możesz wszystko zdobyć za 47 zł!

A jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, to poniżej uchylamy troszkę tajemnicy. 

Ada Drużbańska

Behawiorystka i Trenerka Psów, Instruktorka Nose Work

Prywatnie Mama Pixara oraz Kawy - sznaucerki miniaturowej. Ogromną przyjemność sprawia mi przekazywanie wiedzy, dlatego w wolnych od psów chwilach udzielam korepetycji z chemii i biologii.

Wierzę, że kluczem do rozwiązywania problemów między psem i człowiekiem jest wzajemna komunikacja i umiejętność stawiania granic. Stawiam na zweryfikowaną badaniami wiedzę i zrównoważone podejście do szkolenia.

Maciej Wojciechowski

Behawiorysta psów, Dogoterapeuta

Dumny ojciec Goldenki o imieniu Luna, która była psem pracującym z dziećmi niepełnosprawnymi. Kocham pomagać, dlatego kiedy nie pracuję z psami, jako psycholog pomagam ludziom niepełnosprawnym i doświadczającym kryzysów psychicznych.

Jestem przekonany, że główną rolę w szkoleniu psa odgrywa jego przewodnik i umiejętności, które posiada. Każdy pies i jego opiekun to wyjątkowa rozsypanka puzzli, która da się poukładać mając odpowiednią wiedzę i wsparcie.

Świat i internet są przeładowane informacjami, które niekoniecznie działają. Dlatego chcemy Ci pomóc. 

Nie ma ,,magicznej pigułki" na wszystko, ale istnieje wiedza i ćwiczenia, które już na samym początku mogą wywrócić Waszą sytuację do góry nogami!

Jak wygląda złożenie zamówienia?

Po wyjściu z tej strony zostaniesz przekierowana na stronę z rejestracją do naszej platformy, z kursami online. Aby otrzymać dostęp do kursu, który Cię interesuje, musisz po prostu wypełnić puste pola z adresem e-mail i hasłem, które będą służyły Ci do logowania na Twoje konto oraz wybrać metodę płatności (PayU). Zaraz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail, który wskazałaś w zamówieniu, przyjdą do Ciebie wiadomości z informacją o udanej rejestracji i linkiem do logowania na platformie. Wszystkie nasze kursy są w formie materiałów wideo - materiały możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz, po zalogowaniu się na stworzone w trakcie rejestracji konto.

Co jeśli będę mieć jakieś pytania?

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać na pytania i dzielić się swoimi postępami, i doświadczeniami z przerabianych materiałów. Możesz również kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres e-mail lub telefon podany na naszej stronie.

Czym jest 30-dniowa gwarancja?

W ciągu 30 dni od wykupienia dostępu do kursu, dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Twój pies nie polubi w tym czasie węszenia, to po prostu napisz do nas wiadomość, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bierzemy to na siebie, ponieważ udostępniane na naszej platformie kursy i informacje, które zawierają, pomogły już setkom właścicieli psów w zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, zaspokojeniu najważniejszych potrzeb ich pupili lub zwiększeniu skuteczności ich treningów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości udostępnianej przez nas wiedzy.

Dla jakich psów jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla opiekunów psów, których pupile nie reagują na przywołanie. Jest to komenda, która powinna znajdować się w arsenale każdego, kto poważnie myśli o bezpieczeństwie swojego pupila. Niezależnie od wieku czy rasy swojego psa, jesteś w stanie nauczyć go przywołania.

W jakiej formie są kursy? Czy dam sobie radę?

Pamiętaj, że nie jesteś sama! Masz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać pytania i kontakt do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że wychowanie psa i jego szkolenie czasami nie jest proste i nie wiadomo, jak się zachować w niektórych sytuacjach. Mimo że na co dzień pracujemy z psami, to też przez to przechodziliśmy.
Kursy na naszej stronie są w formie materiałów wideo, na których krok po kroku wszystko omawiamy i pokazujemy Ci, jak ćwiczyć.

Czy kursy online mogą mnie czegoś nauczyć?

Patrząc na doświadczenia naszych klientów - oczywiście. Sami przerobiliśmy dziesiątki takich kursów i ,,jesteśmy uczuleni" na lanie wody i gadanie o niczym przez godziny, dlatego obiecaliśmy sobie, że w naszych kursach skupimy się na samym ,,mięsie" i najbardziej wartościowych informacjach i praktyce. Niewątpliwym plusem kursów online jest fakt, że materiały możesz przerabiać kiedy tylko chcesz i z jakiego tylko miejsca chcesz. Możesz też wracać do nich tyle razy, ile tylko potrzebujesz - nawet w trakcie spotkań twarzą w twarz nie masz takiej możliwości. Dodatkowo na materiałach wideo możesz na własne oczy zobaczyć przykłady ćwiczeń, a nie domyślać się, jak one powinny wyglądać.

Życie psów jest zbyt krótkie. To naprawdę ich jedyna wada” A.S.


dlatego warto wykorzystać każdą chwilę i zrobić wszystko, że dobrze i spokojnie nam się razem żyło.

Pamiętaj, że Nic nie ryzykujesz

Mamy dla Ciebie 30-dniowo gwarancję satysfakcji. Albo kurs Wam pomoże albo dajcie znać, a my zwrócimy Wam każdą wydaną złotówkę, bez zadawania żadnych pytań. 

Wartość materiałów: 197 zł

Obecna cena: 47 zł!

Podaj dane do zamówienia

Zacznij Psie korepetycje

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Close
Page Created with OptimizePress