OPINIE

Trafiliśmy pod skrzydła Macieja Wojciechowskiego podczas kursu wyjazdowego, dzięki czemu mieliśmy okazję blisko współpracować codziennie przez tydzień. Był to bardzo intensywny okres, okraszony ciężką pracą i obfitujący w stresujące sytuacje. Gdy kończyła się cierpliwość i przechodziliśmy załamanie, magiczne słowo „Spokojnie” z ust Maćka przywracało nas do porządku. Dzięki niemu odnieśliśmy sukces, nie poddaliśmy się. Wyznaczył ścieżkę, którą kroczyliśmy i która pozwoliła nam poskromić naszego „Bandytę”. Siła spokoju, profesjonalizm i zrozumienie psiej natury – tak można podsumować kompetencje tego trenera. Polecamy z całego serca!

Joanna i White


Bardzo polecam trenerkę Adę  Jest dla mnie nieocenioną pomocą już od kilku miesięcy. Dzięki niej udało mi się okiełznać mojego szalonego border collie  Carlos to teraz zupełnie inny pies – chętny do pracy, jestem w stanie odwołać go od innych psów oraz wreszcie wygrywam w jego oczach ze środowiskiem. Otworzyły się przed nami drzwi do dalszych szkoleń oraz próbowania swoich sił w sporcie.

choose your image

Natalia i Carlos


Witam, mieliśmy okazję pracować z Ada na kursie Super Pies. Swoją ogromną wiedza, spokojem i cierpliwością pomogła nam przejść ten trudny dla nas czas, gdzie musieliśmy zmienić totalnie swoją postawę i zachowanie wobec psa. Ciągle przytaczała nam słowa Jacka ,mobilizowała, korygowała i tłumaczyła. Dzięki jej pracy wiemy jak mamy dalej pracować ze swoim psem, żeby po raz kolejny błędu nie popełnić. Dziękujemy z całego serca.

choose your image

Aga i Aria


Poznałam Maćka na 7 dniowych warsztatach – SUPER PIES. Byłam tam w zeszłym roku z moją Nuką, która była ze mną od miesiąca – Nuka jest psem ze schroniska. Maciej był naszym psychologiem i behawiorystą, Potrafił zdobyć zaufanie Nuki (i moje), która była agresywna do wszystkich wokół. Doprowadził Nukę do ,,użyteczności publicznej” i nauczył, jak ja mam się zachowywać wobec Niej. A Maciej – jest ciepłym, serdecznym, CIERPLIWYM, pomocnym, pomysłowym i uczynnym człowiekiem – i mogłabym tak długo jeszcze. Polecam z serca.

choose your image

Dzidka i Nuka


Byliśmy po kilku wizytach u różnych specjalistów, aż któregoś dnia natknęliśmy się na Ade. Ja już byłem zrezygnowany i niechętny do pracy z moim psem ale Ada pokazała nam, że jednak da się dogadać z moim gnojkiem i wie jak nam pomoc. Po kilku wizytach i wspólnych treningach poprawa w zachowaniu psa jest ogromna! Spacery zaczynaja być przyjemnością a nie walką z „lokomotywą”, potrafimy ominąć psa bez zbędnego wyrywania się i szarpania! Proste reguły i zasady, które Ada nam wprowadziła mocno ułatwiły mi życie z moim niesfornym psiakiem. Dlatego polecam serdecznie Adę jako behawioryste, trenera jak i super osobę która jest bardzo życzliwa i pomocna! Pozdrawiamy razem z Leią. 

choose your image

Paweł i Leia


Drops – pies niezwykły, który wymaga wyjątkowego podejścia. Problemy z agresją, nadwrażliwość na dźwięki, lęk separacyjny – to były tylko niektóre z zadania do przepracowania. Razem z moim futrzakiem szukaliśmy pomocy w różnych miejscach i miastach – z bardzo różnym efektem. Niektóre problemy udało się wyeliminować, inne niestety nasiliły się. Przypadek sprawił, że zapisałam się na kolejne spotkanie online dotyczące pracy z psem. I tak zdecydowaliśmy się na współpracę z Maćkiem. Nasz guru od spraw psich – jak teraz go nazywamy – okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dla mnie najważniejsze jest w naszej współpracy to, że nie ma głupich pytań – wszystkie moje wątpliwości i dylematy zostają rozwiane, wytłumaczone. Jeżeli cokolwiek mnie niepokoi – mogę liczyć na pomoc – mail, sms, rozmowa telefoniczna, to nasz stały kontakt. Ćwiczenia, które wykonujemy z psem, przynoszą efekt. Drops nauczył się nie reagować na pukanie do drzwi, nie rzuca się na inne psy, nareszcie do domu mogą przyjść goście. Ważna jest również duża elastyczność terminów spotkań. Umawiamy się z wyprzedzeniem tak, aby to dla mnie był najkorzystniejszy dzień i godzina. Szczególnie cenne są konsultacje u nas w domu – wtedy z Dropsem możemy przepracować problemy domowe, np. reakcję na dźwięk domofonu. Oprócz standardowych zajęć, Maciek zaproponował nam zadania, które są wyjątkowo ciekawe nie tylko dla Dropka, ale również dla mnie. Nasze nowe wyzwanie i doskonała zabawa to nosework. Ćwiczymy nie tylko w terenie pod okiem Maćka, ale również w domu, co powoduje, że futrzak ma ciekawe zajęcie i szybciej się uspokaja, łatwiej panuje nad swoimi zachowaniami. Bez wahania można powiedzieć, że nasza wspólna, systematyczna praca z Maćkiem, sprawia, że mój schroniskowy kundel staje się psem dobrze wychowanym i pozytywnie nastawionym do świata. Nie bez znaczenia jest także przystępna cena, która jest uzależniona od rodzaju zajęć.

choose your image

Agnieszka i Drops


Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na Maćka przy wyborze trenera. Ma dużą wiedzę, którą się chętnie dzieli i super podejście do naszego Irona. Wie, jak z nim postępować, aby był przyjaznym i zrównoważonym psem. Poza tym po każdym treningu udziela cennych wskazówek do ćwiczeń w domu. Jest z nami cały czas w kontakcie, nawet jak się nie spotykamy na treningach. To bardzo nam pomaga w wychowaniu naszego owczarka.

choose your image

Kasia i Iron


Ada jest super trenerką Od czasu naszego pierwszego spotkania Ada sukcesywnie zmieniała mój światopogląd, pokazała, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zrozumiałam, dzięki niej potrzeby moich psinek i w końcu mogłam wyjść z nimi i innymi psami (również tymi białymi, małymi ) na spacer bez żadnych problemów. Gorąco polecam Adę jako trenerkę, jej pomoc jest dla mnie nieoceniona! Wielkie dzięki za całą pracę którą z nami wykonałaś 

choose your image

Magda K


Pani Ada cudowna osoba, świetne podejście zarówno do Psów jak i ich właścicieli. Sumienna, otwarta, pogodna i z ogromną wiedzą. Po jednym spotkaniu nasz pies jest nie do poznania, chociaż jeszcze długa droga przed nami. Polecamy w 100% z czystym sumieniem 

choose your image

Paulina W


Powiem tak, naszą współpracę z Maćkiem oceniam świetnie, pomimo iż była krótka. 🙂 Dzięki naszej współpracy nauczyłem się praktycznych metod pracy z psem problemowym oraz tego, że czasem życie z psem nie będzie takie jakiego byśmy oczekiwali. Ponadto praca z psem zainspirowała mnie do zgłębiania „psich” tematów, w końcu skończyłem na Kynologii w Szczecinie (450km od domu) 🙂 Rób to co robisz, bo wierzę, że przez to ludzie mogą inaczej spojrzeć na psa.

choose your image

Kamil i Sara


Serdecznie polecam Panią Adę. Kompetentna i miła osoba. Ma super podejście do piesków  Na pewno skorzystamy z otrzymanych wskazówek dla Nas i naszego 8-miesięcznego Jagera 

choose your image

Gabrysia i Jager


Szczerze powiem, nie spodziewałem się, że współpraca z Maćkiem przyniesie nam takie efekty. Rufus był bardzo reaktywnym psiakiem, wykazywał agresję smyczową wobec innych psów, ciągnął na spacerach. Maciek podszedł bardzo odpowiedzialnie do tematu. Z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył jak mam postępować w określonych sytuacjach. Dzięki temu, spacery nie są dla mnie czynnikiem stresującym, a przyjemnością. Mój pies przestał rzucać się na inne, mogę go zabierać w miejsca gdzie jest dużo rozpraszaczy, a on potrafi się na mnie skupić. Jednak co najważniejsze nawiązałam z nim niesamowitą więź.

choose your image

Ola i Rufus


© psiekorepetycje.pl 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone

Love what you see?

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

My "10 step road to success" free guide

Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Maecenas faucibus mollis interdum. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Page Created with OptimizePress