Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Poniżej znajdziesz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla klientów!

W podziękowaniu za Twoje zaufanie chcę Ci zaproponować cały zestaw naszych kursów online, które wzajemnie się wspierają i uzupełniają, w unikalnej cenie. Połączona wiedza z tych kursów może nawet 2-krotnie zwiększyć skuteczność Waszych treningów i z szerszej perspektywy spojrzeć na zachowanie Twojego psa i lepiej go zrozumieć!
UWAGA: Tylko teraz do pakietu 3 kursów otrzymujecie dodatkowo 2 SUPER BONUSY.

Kiedy skorzystasz z tej wyjątkowej oferty otrzymasz:
1. Kurs online ,,7 zabaw węchowych na każdy spacer" (wartość 97 zł) - ten kurs kupisz tylko tutaj w pakiecie!
2. Kurs online ,,DO MNIE jak z procy!" (wartość 197 zł)
3. Kurs online ,,Jak ogarnąć Psie ADHD?" (wartość 197 zł)

+ 2 SUPER BONUSY

4. BONUS: E-book ,,Jak to wygląda z psiej perspektywy? (wartość 37 zł) -E-book dostępny tylko w tym pakiecie.
5.
Kurs online ,,Psie korepetycje z klatki kennelowej" (wartość 197 zł)
Co dokładnie znajdziesz w kursach?

BONUS: Kurs online
,,7 zabaw węchowych na każdy spacer"
(Do kupienia tylko tutaj, w pakiecie!)

Zabawa 1: Magiczne drzewo (zabawy węchowe z wykorzystaniem naszych zielonych przyjaciół)
Zabawa 2: Zwęsz otoczenie - ławka (zabawa węchowa podczas której Ty usiądziesz sobie wygodnie, a Twój pies będzie przeszukiwał ławkę!
Zabawa 3: Zwęsz otoczenie - samochód (zabawa węchowa, która może pomóc psom, które nie lubią wchodzić do auta - polega na przeszukiwaniu samochodu)
Zabawa 4: Smaczkowy krzak - zabawa z wykorzystaniem rożnego rodzaju krzaków, które mijasz w zasadzie wszędzie!
Zabawa 5: Leśny tor przeszkód: Zabawa którą wykorzystasz w trakcie wypadów za miasto!
Zabawa 6: Zabawa w ślady: Twój pies to prawdziwy tropiciel? Zrób ślad, którym będzie podążał i znajdywał po drodze psie skarby!
Zabawa 7: Zwęsz to człowieku! - Tak, to zabawa w której Ty użyjesz nosa i wejdziesz trochę w rolę psa! Myślisz, że uda Ci się zainteresować Twojego pupila, kiedy coś znajdziesz? Ta zabawa świetne buduje relację z psem!
BONUS: Zabawki węchowe w domu - świetna alternatywa, kiedy na dworze pada i chcesz jakoś zająć Twojego psa, który nie odstępuje Cię nawet na krok!

BONUS: E-book
,,Jak to wygląda z psiej perspektywy?" (74 strony)
(E-book dostępny tylko razem z wszystkimi kursami)

Psie myślenie: Czym różnią się zdolności umysłowe psów od ludzkich? W jaki sposób myśli pies i jak rozumie nasz świat?
Psie emocje: Czym różnią się emocje, jakie odczuwają psy i ludzie? Kochają, są złośliwe, mają poczucie winy?
Psie zmysły: Czym różnią się najważniejsze psie zmysły od naszych? Co jest dla psa najważniejsze i jak to wykorzystać, żeby dać mu realizować jego potrzeby?
Psia osobowość: Jak najtrafniej opisać i w jakich kategoriach analizować osobowość i zachowanie psa? Czy da się opisać psa ludzkimi cechami osobowości?
Antropomorfizacja: Dlaczego warto traktować psa, jak psa i do jakich problemów może doprowadzić ,,uczłowieczanie" naszych czworonogów?

BONUS: Kurs online
,,Psie korepetycje z klatki kennelowej"

Korzyści z treningu klatkowego: Dla jaki psów kennel będzie dobrym pomysłem? W jakich sytuacjach i z jakimi problemami może pomóc Ci trening klatkowy?
Jaką klatkę wybrać i jak dobrać ją pod Twojego psa?: Jaką klatkę wybrać, żeby pies czuł się, jak w swoim prywatnym pokoiku. 
Najczęstsze pytania, co do klatki: Czym klatka kennelowa różni się od kojca? Gdzie ją postawić? Czy klatka kennelowa jest dla mojego psa? Czy można odesłać psa za karę do klatki? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych. 
Jak złożyć klatkę kennelową?: Wideo, jak krok po kroku złożyć metalową klatkę kennelową. 
Trening klatkowy: Wideo z ćwiczeń, jak zbudować w psie pozytywne skojarzenia z klatką. Nauka wchodzenia i zostawania w klatce. 
Wy
Wykorzystanie klatki do ćwiczeń opanowania emocji: przy jedzeniu, przy wychodzeniu na spacer i gościach. 

Kurs online: JAK OGARNĄĆ PSIE aDHD?

Ćwiczenia: Regulacja emocji w codziennych sytuacjach (jedzenie, zabawa, spacer)
Ćwiczenia: Regulacja emocji w codziennych sytuacjach (jedzenie, zabawa, spacer)
Omówienie zachowań problemowych i jak sobie z nimi radzić: skakanie, wymuszanie uwagi, wyrywanie się do innych psów
Teoria: Jak uczy się pies. Zaspokojenie psich potrzeb, a zachowania niepożądane. Jak psy się komunikują. Reakcje łańcuchowe u psów. 2 złote zasady pracy z psem. 5 błędów przez które 90% osób nie ma efektów.
BONUSY:
a) 10 narzędzi behawiorystów do redukowania zachowań niepożądanych
b) Komunikacja smyczowa
c) Spacer strukturalny

Kurs online: Psie korepetycje z przywołania!
(Ponad 5 godzin materiałów)

Ćwiczenia: Skupienie uwagi na przewodniku, czyli zbudowanie pomostu do nauki przywołania
Ćwiczenia: Podążanie, czyli jak zbudować w psie chęć do przybiegania do nas!
Ćwiczenia: Zabawy przy przewodniku, czyli jak zbudować w nas wartość dla psa. Bez tego trudno będzie konkurować z innymi psami, zapachami czy kupą na spacerze!
[E-book] Pechowa 13 przywołania: Najczęstsze błędy przez które przywołanie nie działa!
Teoria: Planowanie sesji treningowej. Jak stać się przewodnikiem i wyznaczyć psu zasady. Motywacja to podstawa (budowanie psiej motywacji). Komunikacja i granice sesji treningowej. Reguła 5 kroków w nauce przywołania. Spełnienie psich potrzeb a nauka przywołania. 
BONUSY:
a) Lekcja wideo: Przywołanie awaryjne
b) Tabelka do rozpisania rozproszeń

Pozostałe kursy idealnie uzupełniają ,,Psie korepetycje z przywołania". Dzięki zastosowaniu wiedzy z nich wszystkich uzyskasz dużo lepsze rezultaty i wypracujesz przywołanie, które działa niezależnie od rozproszeń. 

7 zabaw węchowych pomoże Ci zaspokoić naturalną potrzebę Twojego psa, jaką jest węszenie i pomóc mu spalić nadmiar energii i się wyciszyć. Węszenie ma pozytywny wpływ na układ nerwowy psa i uczy skupiania się na zadaniu.

Jak ogarnąć Psie ADHD? pomoże Ci zrozumieć, jak Twój pies uczy się trudnych zachowań i jak sobie z nimi radzić. Dowiesz się, jak wyznaczyć psu granice, których będzie przestrzegał i stać się jego przewodnikiem. Pies, który spokojniej reaguje na co dzień i kontroluje swoje emocje, będzie odporniejszy na rozproszenia i skuteczniej reagował na przywołanie. 

E-book ,,Jak to wygląda z psiej perspektywy?" jest super wsparciem, który pomoże Ci lepiej zrozumieć swojego psa we wszystkich aspektach Waszego wspólnego życia. Zrozumienie różnic pomiędzy psami a ludźmi, ograniczeń i zachowań naszych pupili jest bardzo ważne w budowaniu z psem relacji opartej na zaufaniu.

Psie korepetycje z klatki kennelowej świetnie się sprawdzą w budowaniu w psie poczucia bezpieczeństwa i umiejętności spokojnego wypoczywania. Będą też okazją do ćwiczeń z samodzielności i zostawania samemu. Wypoczęty i zrelaksowany pies będzie lepiej spokojniejszy na co dzień i bardziej zrównoważony.

WARTOŚĆ CAŁEGO PAKIETU: 725 

TYLKO TERAZ: 197 zł

Skorzystaj z tej unikalnej oferty i stań się jeszcze bardziej świadomym przewodnikiem dla swojego psa! Dzięki temu Twój pies będzie szczęśliwym czworonogiem i będziecie mogli cieszyć się spokojnymi spacerami i treningami!

Dodatkowe kursy udostępniamy tylko dla naszych klientów na tej stronie. Kiedy z niej wyjdziesz już nigdzie takiej oferty nie znajdziesz. 

Dlatego jest to ostatni moment, po którym propozycja pakietu kursów przepadnie.

Kliknij w przycisk poniżej i zacznijcie ćwiczyć od zaraz. Twój pies na pewno nie może doczekać się nowych wspólnych aktywności, a Ty?

Page Created with OptimizePress