Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

W podziękowaniu za Twoje zaufanie, poniżej przygotowałem dla Ciebie jednorazową ofertę, tylko dla nowych klientów.

Tylko na tej stronie możesz otrzymać Unikalny pakiet kursów 90% taniej i uzyskać 2x lepsze efekty w treningach!

To łącznie ponad 10 godzin niezbędnej wiedzy i ćwiczeń, które dadzą Ci jeszcze więcej praktycznych narzędzi, żeby Twoje życie z psem było prostsze i spokojne.

Chcesz dla swojego psa jak najlepiej, dlatego możesz dodatkowo otrzymać Korepetycje z opanowania psich emocji i 7 zabaw węchowych, dzięki którym Twój pies w domu i na spacerach będzie spokojny i posłuszny oraz będziecie świetnie bawić się w trakcie wspólnego węszenia, co jeszcze bardziej wzmocni Waszą więź. 


Razem z Bezpiecznym Przywołaniem to komplet narzędzi do użycia od zaraz, dzięki którym zyskasz swoją wymarzoną relację z psem i staniesz się świadomym przewodnikiem.

Psie korki z opanowania emocji
(wartość 197 zł)

10 konkretnych technik pracy z trudnymi psimi zachowaniami do wdrożenia od zaraz + omówienie na przykładzie najczęstszych problemów z czworonogami (skakanie na ludzi, wymuszanie uwagi, rzucanie się do psów).
 Ćwiczenia z komunikacji smyczowej po których Twój pies nie będzie ciągnął, jak parowóz, a Ty zaczniesz wysyłać mu smyczą jasne i zrozumiałe sygnały.
Ćwiczenia opanowania emocji w codziennych sytuacjach, dzięki którym wprowadzisz do życia psa więcej rutyny i nauczysz go przestrzegania zasad panujących w domu.
Metody na spokojny spacer z wykorzystaniem elementów łańcucha łowieckiego, dzięki którym Twój pies zmęczy się w pozytywny sposób. Dowiesz się, jak zorganizować spacer strukturalny, który nada Waszym codziennym wyjściom więcej przewidywalności.
Nauka praktycznych komend do użycia od zaraz - ,,NIE", czyli komenda niedostępności, ,,na miejsce" do użycia np. kiedy przychodzą goście, podążanie za ręką, żeby pies się ruszył, kiedy tego potrzebujesz i nauka pracy ciałem.
Teoria: Tajemnice psiego uczenia się, czyli jak pies uczy się trudnych zachowań. Jakie emocje odczuwa Twój pies, kiedy z nim pracujesz. Tajniki psiej komunikacji i jak pies pokazuje, że się stresuje. 2 złote zasady pracy z psem, żeby pies szanował Twoje granice. Reakcje łańcuchowe u psów. 5 błędów, przez które nie ma efektów w treningach. 
Dodatkowe lekcje:
a) Ćwiczenia budowania ,,Safe place", czyli spokojnego miejsca. 
b) Instruktaż - Przyzwyczajanie psa do obroży, dotyku, odkurzacza czy kagańca.
c) Historia psa półdzikiego - wykład o dzikim psie, który zamieszkał w domu. 
d) 5 e-booków do lektury przy porannej kawie: 1) Węszenie w terapii trudnych zachowań, 2) Jak wybrać psu dobrą karmę, 3) Sygnały uspokajające, 4) Mowa ciała psa (uszy, pysk, ogon, co nam mówią?), 5) Jak reagować na psich podbiegaczy, żeby zadbać o bezpieczeństwo?

7 zabaw węchowych na każdy spacer
(wartość 97 zł)

Zabawa 1: Magiczne drzewo (zabawy węchowe z wykorzystaniem naszych zielonych przyjaciół)
Zabawa 2: Zwęsz otoczenie - ławka (zabawa węchowa podczas której Ty usiądziesz sobie wygodnie, a Twój pies będzie przeszukiwał ławkę!
Zabawa 3: Zwęsz otoczenie - samochód (zabawa węchowa, która może pomóc psom, które nie lubią wchodzić do auta - polega na przeszukiwaniu samochodu)
Zabawa 4: Smaczkowy krzak - zabawa z wykorzystaniem rożnego rodzaju krzaków, które mijasz w zasadzie wszędzie!
Zabawa 5: Leśny tor przeszkód: Zabawa którą wykorzystasz w trakcie wypadów za miasto!
Zabawa 6: Zabawa w ślady: Twój pies to prawdziwy tropiciel? Zrób ślad, którym będzie podążał i znajdywał po drodze psie skarby!
Zabawa 7: Zwęsz to człowieku! - Tak, to zabawa w której Ty użyjesz nosa i wejdziesz trochę w rolę psa! Myślisz, że uda Ci się zainteresować Twojego pupila, kiedy coś znajdziesz? Ta zabawa świetne buduje relację z psem!
Dodatkowa lekcja: Zabawki węchowe w domu - świetna alternatywa, kiedy na dworze pada i chcesz jakoś zająć Twojego psa, który nie odstępuje Cię nawet na krok!

Do naszego pakietu dorzucamy ostatnie 2 super BONUSY, dzięki którym lepiej zrozumiesz swojego pupila i zadbasz o jego socjalne potrzeby!

BONUS 1: Psie korki z zabaw psów i komunikacji

20 analiz psich zabaw - Zabawy między psami podesłane przez naszych klientów, które analizujemy i omawiamy.
O spacerach równoległych i socjalizacyjnych - Czy to dobry pomysł i dla jakich psów? Jakie są ogólne zasady takich spacerów i jak je robić?
Struktura zabawy między psamiJak powinna wyglądać zabawa między psami? Na co zwrócić uwagę i kiedy ją przerywać, że zadbać o komfort i kształtowanie zdrowych nawyków u psa.
Odkryj preferencje do zabawy swojego psa - Jaki Twój pies ma styl zabawy? Sprawdź, co mu najbardziej odpowiada, dzięki czemu rozróżnisz, kiedy kontakt z innym psem jest zabawą, a kiedy nie.
Pierwsze spotkanie psów - Jak powinno wyglądać pierwsze spotkanie psów, żeby obyło się bez konfliktów i narodziła się prawdziwa psia przyjaźń.
Psie wybiegi, witanie przez siatkę, zabawa psów jedną zabawką - Jakie są tego plusy i minusy? Czy w ogóle warto i jak to może wpływać na Twojego psa?

BONUS 2:  E-book: Świat z Psiej perspektywy 

Psie myślenie: Czym różnią się zdolności umysłowe psów od ludzkich? W jaki sposób myśli pies i jak rozumie nasz świat?
Psie emocje: Czym różnią się emocje, jakie odczuwają psy i ludzie? Kochają, są złośliwe, mają poczucie winy?
Psie zmysły: Czym różnią się najważniejsze psie zmysły od naszych? Co jest dla psa najważniejsze i jak to wykorzystać, żeby dać mu realizować jego potrzeby?
Psia osobowość: Jak najtrafniej opisać i w jakich kategoriach analizować osobowość i zachowanie psa? Czy da się opisać psa ludzkimi cechami osobowości?
Antropomorfizacja: Dlaczego warto traktować psa, jak psa i do jakich problemów może doprowadzić ,,uczłowieczanie" naszych czworonogów?


Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz!

Jesteśmy pewni wartości przygotowanej przez nas wiedzy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 30-dniową gwarancję satysfakcji, jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań. Po prostu napisz do nas na maila, a my zwrócimy Ci pieniądze. 

Nigdzie indziej nie udostępniamy tego pakietu!

Jest on dostępny TYLKO na tej stronie.

Wartość wszystkich materiałów z BONUSAMI, to aż: 725 

Tylko tutaj możesz je mieć za 147 zł!


Page Created with OptimizePress