Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

W podziękowaniu za Twoje zaufanie, poniżej przygotowałem dla Ciebie jednorazową ofertę, tylko dla nowych klientów.

Tylko na tej stronie możesz otrzymać Unikalny pakiet 3 kursów w cenie jednego i uzyskać 2x lepsze efekty w treningach!

To łącznie ponad 10 godzin niezbędnej wiedzy i ćwiczeń, które dadzą Ci jeszcze więcej praktycznych narzędzi, żeby Twoje życie z psem było prostsze i spokojne.

Chcesz dla swojego psa jak najlepiej, dlatego możesz dodatkowo otrzymać Korepetycje z Przywołania i 7 zabaw węchowych, dzięki którym Twój pies będzie przybiegał na każde Twoje zawołanie i będziesz czuć się bezpiecznie, kiedy biega sobie luzem oraz będziecie świetnie bawić się w trakcie wspólnego węszenia, co jeszcze bardziej wzmocni Waszą więź. 


Razem z Korkami z opanowania emocji to komplet narzędzi do użycia od zaraz, dzięki którym zyskasz swoją wymarzoną relację z psem i staniesz się świadomym przewodnikiem. 

Psie korepetycje z Przywołania
(wartość 197 zł)

Ćwiczenia: Zabawy przy przewodniku, które wzmacniają więź między opiekunem i jego psem. Sprawisz, że Twój pies będzie kojarzył Twoje towarzystwo z pozytywnymi aktywnościami i chętniej będzie podejmował z Tobą interakcje na spacerach.
Ćwiczenia: Skupienie na przewodniku, dzięki czemu pies będzie wpatrzony w Ciebie, jak w obrazek.
Ćwiczenia: Na materiałach wideo, krok po korku pokażemy, jak nauczyć psa komendy ,,do mnie" i sprawić, że będzie kochał do Ciebie przybiegać. 
Instruktaż wideo: Nauczymy Cię, jak wypracować narzędzie, które każdy psi opiekun powinien posiadać w swoim arsenale - przywołanie awaryjne, dzięki czemu nawet inne psy, zając albo kot, kupa w krzakach nie będzie dla Was problemem. 
Teoria: Opowiemy Ci, jak zaplanować i przeprowadzić sesję treningową, żeby była skuteczna. Omówimy motywacje psa do nauki, a Ty dowiesz się, co najbardziej motywuje Twojego psa. Powiemy Ci o metodzie 5 korków, dzięki której nauczysz się, jak pracować z rozproszeniami i wypracować przywołanie w każdych warunkach. Dowiesz się również, jak zaspokoić najważniejsze potrzeby psa, żeby nauka szła Wam dużo sprawniej i szybciej. 
E-book: Do porannej kawki i herbatki dorzucamy dla Ciebie mini książkę w formacie PDF, w której opowiemy o 13 najczęstszych błędach, przez które nauka przywołania nie wychodzi. 

7 zabaw węchowych na każdy spacer
(wartość 97 zł)

Zabawa 1: Magiczne drzewo (zabawy węchowe z wykorzystaniem naszych zielonych przyjaciół)
Zabawa 2: Zwęsz otoczenie - ławka (zabawa węchowa podczas której Ty usiądziesz sobie wygodnie, a Twój pies będzie przeszukiwał ławkę!
Zabawa 3: Zwęsz otoczenie - samochód (zabawa węchowa, która może pomóc psom, które nie lubią wchodzić do auta - polega na przeszukiwaniu samochodu)
Zabawa 4: Smaczkowy krzak - zabawa z wykorzystaniem rożnego rodzaju krzaków, które mijasz w zasadzie wszędzie!
Zabawa 5: Leśny tor przeszkód: Zabawa którą wykorzystasz w trakcie wypadów za miasto!
Zabawa 6: Zabawa w ślady: Twój pies to prawdziwy tropiciel? Zrób ślad, którym będzie podążał i znajdywał po drodze psie skarby!
Zabawa 7: Zwęsz to człowieku! - Tak, to zabawa w której Ty użyjesz nosa i wejdziesz trochę w rolę psa! Myślisz, że uda Ci się zainteresować Twojego pupila, kiedy coś znajdziesz? Ta zabawa świetne buduje relację z psem!
Dodatkowa lekcja: Zabawki węchowe w domu - świetna alternatywa, kiedy na dworze pada i chcesz jakoś zająć Twojego psa, który nie odstępuje Cię nawet na krok!

Do naszego pakietu dorzucamy ostatnie 2 super BONUSY, dzięki którym lepiej zrozumiesz swojego pupila i zadbasz o jego socjalne potrzeby!

Psie korki z zabaw psów i komunikacji

20 analiz psich zabaw - Zabawy między psami podesłane przez naszych klientów, które analizujemy i omawiamy.
O spacerach równoległych i socjalizacyjnych - Czy to dobry pomysł i dla jakich psów? Jakie są ogólne zasady takich spacerów i jak je robić?
Struktura zabawy między psamiJak powinna wyglądać zabawa między psami? Na co zwrócić uwagę i kiedy ją przerywać, że zadbać o komfort i kształtowanie zdrowych nawyków u psa.
Odkryj preferencje do zabawy swojego psa - Jaki Twój pies ma styl zabawy? Sprawdź, co mu najbardziej odpowiada, dzięki czemu rozróżnisz, kiedy kontakt z innym psem jest zabawą, a kiedy nie.
Pierwsze spotkanie psów - Jak powinno wyglądać pierwsze spotkanie psów, żeby obyło się bez konfliktów i narodziła się prawdziwa psia przyjaźń.
Psie wybiegi, witanie przez siatkę, zabawa psów jedną zabawką - Jakie są tego plusy i minusy? Czy w ogóle warto i jak to może wpływać na Twojego psa?

E-book: Świat z Psiej perspektywy 

Psie myślenie: Czym różnią się zdolności umysłowe psów od ludzkich? W jaki sposób myśli pies i jak rozumie nasz świat?
Psie emocje: Czym różnią się emocje, jakie odczuwają psy i ludzie? Kochają, są złośliwe, mają poczucie winy?
Psie zmysły: Czym różnią się najważniejsze psie zmysły od naszych? Co jest dla psa najważniejsze i jak to wykorzystać, żeby dać mu realizować jego potrzeby?
Psia osobowość: Jak najtrafniej opisać i w jakich kategoriach analizować osobowość i zachowanie psa? Czy da się opisać psa ludzkimi cechami osobowości?
Antropomorfizacja: Dlaczego warto traktować psa, jak psa i do jakich problemów może doprowadzić ,,uczłowieczanie" naszych czworonogów?


Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz!

Jesteśmy pewni wartości przygotowanej przez nas wiedzy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 30-dniową gwarancję satysfakcji, jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań. Po prostu napisz do nas na maila, a my zwrócimy Ci pieniądze. 

Nigdzie indziej nie udostępniamy tego pakietu!

Jest on dostępny TYLKO na tej stronie.

Wartość wszystkich materiałów z BONUSAMI, to aż: 725 

Tylko tutaj możesz je mieć za 147 zł!


Page Created with OptimizePress