JAK STOSUJĄC METODĘ
,,5 KROKÓW" NAUCZYĆ PSA PRZYWOŁANIA?

To UNIKALNY kurs poświęcony nauce najważniejszej komendy, jakiej możesz nauczyć psa - Przywołania.

Stań się atrakcyjnieksza dla psa od rozproszeń takich jak kupa w krzakach, inne psy czy zapachy na zewnątrz!

Same konkrety i praktyczne przykłady, jak krok po kroku wyćwiczyć przywołanie, które ,,DZIAŁA"! Ponad 5 godzin materiałów! Naucz psa najważniejszej komendy, która może nawet uratować Twojemu psu życie.

Cena standardowa: 197 zł

Cena promocyjna: 97 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Ponad 900 kursantów i ich psów!

Ponad 5 godzin materiałów!

Dostęp do aktualizacji kursu!

Co dokładnie znajdziesz w kursie?

Lekcja 1: Planowanie sesji treningowej

Jak stawiać cele w nauce przywołania?
Jak wybrać odpowiedni czas i miejsce na treningi?
Jak ustalić kryteria i stopniować rozproszenia oraz monitorować treningi?

Lekcja 2: Jak stać się przewodnikiem?

Jak wykorzystać ważne dla psa zasoby w nauce przywołania?
Dowiedz się, co zrobić, żeby pies szanował stawiane przez nas granice i podążał za naszymi wskazówkami.

Lekcja 3: Motywacja to podstawa

Jakich motywatorów używać w nauce przywołania?
Na co zwracać uwagę, żeby zwiększyć oraz otrzymywać motywację psa do treningów?

Lekcja 4: Komunikacja i granice sesji

Jak zacząć sesję treningową, jak ją przeprowadzić i jak skończyć?
Jak w wyraźny i zrozumiały dla psa sposób pokazać, czego od niego oczekujemy?

Lekcja 5: Reguła 5 kroków

Jak to zrobić, żeby przywołanie działało nie tylko na treningach, ale i w rozproszeniach, w trakcie spacerów?
Poznaj żelazną zasadę przez które musicie w trakcie treningów przejść, żeby cieszyć się super przywołanie.

Lekcja 6: Potrzeby psa a przywołanie

Dlaczego przed zaczęciem treningów warto przeanalizować psie potrzeby? 90% osób przez zaniedbanie tego nie osiąga pożądanych efektów.
Jak brak zaspokojenia psich potrzeb wpływa na skuteczność przywołania?

Lekcja 7: Ćwiczenie: Skupienie uwagi - wstęp do przywołania

Zbuduj między sobą i psem nić porozumienia.
Spraw, żeby pies chętnie patrzył i zwracał uwagę w Twoim kierunku.
Zobacz, co zrobić, żeby pies łatwo wchodził z nami w interakcję.

Lekcja 8: Ćwiczenie podążanie - budowanie mocnego przywołania

Co zrobić, żeby pies podążał i chętnie biegał w naszym kierunku?
Jak sprawić, żeby podążanie za człowiekiem stało się dla psa super zabawą, którą chętnie będzie podejmował.

Lekcja 9: Zabawy przy przewodniku i seria ćwiczeń cementujących przywołanie

Nauka przez zabawę, dzięki której Twój pies pokocha przebywanie w Twojej obecności.
Seria ćwiczeń utrwalających przywołanie, żeby stało się dla psa automatyzmem.
Wygrywaj z rozproszeniami takimi jak kupa, inne psy czy zapachy!

Mamy dla Ciebie więcej! Wartościowe bonusy, które pomogą Ci ogarnąć lekcje przywołania z Twoim pupilem!

BONUS 1: Przywołanie awaryjne

Przywołanie, które sprawdzi się nawet w bardzo dużych rozproszeniach. Polega na wytworzeniu u psa odruchu, dzięki któremu pies wróci od razu, kiedy go zawołasz. Pomaga zadbać o bezpieczeństwo na spacerach.

BONUS 2:  [E-book] Pechowa 13 Przywołania

13 najczęstszych błędów przez które nauka przywołania nie jest skuteczna, a które popełnia 90% przewodników. Uniknij ich i spraw, żeby inni zazdrościli Wam skutecznego przywołania!

BONUS 3: Dostęp do grupy na FB

Bądź z nami w kontakcie, przedstaw się, zadawaj nam pytania, wrzucać filmiki z ćwiczeń... Chętnie Ci coś doradzimy lub podpowiemy.

Cena standardowa: 197 zł

Cena promocyjna: 97 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wiedza z tego kursu nie spełni Twoich oczekiwań!

Cześć!

Z tej strony Maciej i Ada, oboje jesteśmy behawiorystami psów, ale i przede wszystkim psiarzami, którzy przechodzili przez wszystkie trudności z przywołaniem, przez które Ty przechodzisz!

Traktujemy psy, jak członków rodziny, dlatego wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby zadbać o bezpieczeństwo Twojego psa na spacerach, kiedy biega luzem!

Wiemy też, jak dużym wyzwaniem jest nauczenia psa reakcji na przywołanie, kiedy dookoła on interesuje wszystkim, tylko nie nami....

Z tego powodu zebraliśmy wszystkie doświadczenia naszych klientów i nasze z nauki przywołania, i stworzyliśmy kurs w którym krok po kroku pokazujemy Ci, jak nauczyć psa reakcji na ,,DO MNIE". które działa!

Dzięki temu Ty nie będziesz musiała stosować metody ,,prób i błędów" i nauczysz swoje pupila przywołania, które sprawi, że Ty będziesz na spacerach spokojniejsza, a Twój pies szczęśliwy, że może sobie biegać luzem! Pamiętaj, że to do Ciebie należy, żeby zadbać o bezpieczeństwo Twojego psa!

Jeśli Twój pies nie reaguje na komendę,, DO MNIE", a Ty musisz za nim biegać i wołać go po sto razy, kiedy Cię ignoruje... Sprawdź kurs online ,,Psie korepetycje z Przywołania"!

Cena standardowa: 197 zł

Cena promocyjna: 97 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wiedze z kursu nie spełni Twoich oczekiwań!

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda złożenie zamówienia?

Po wyjściu z tej strony zostaniesz przekierowana na stronę z rejestracją do naszej platformy, z kursami online. Aby otrzymać dostęp do kursu, który Cię interesuje, musisz po prostu wypełnić puste pola z adresem e-mail i hasłem, które będą służyły Ci do logowania na Twoje konto oraz wybrać metodę płatności (PayU lub Przelewy24). Zaraz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail, który wskazałaś w zamówieniu, przyjdą do Ciebie wiadomości z informacją o udanej rejestracji i linkiem do logowania na platformie. Wszystkie nasze kursy są w formie materiałów wideo - materiały możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz, po zalogowaniu się na stworzone w trakcie rejestracji konto.

Co jeśli będę mieć jakieś pytania?

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać na pytania i dzielić się swoimi postępami, i doświadczeniami z przerabianych materiałów. Możesz również kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres e-mail lub telefon podany na naszej stronie.

Czym jest 30-dniowa gwarancja?

W ciągu 30 dni od wykupienia dostępu do kursu, dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Twój pies nie polubi w tym czasie węszenia, to po prostu napisz do nas wiadomość, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bierzemy to na siebie, ponieważ udostępniane na naszej platformie kursy i informacje, które zawierają, pomogły już setkom właścicieli psów w zbudować przywołanie, które DZIAŁA i cieszyć się spokojnymi spacerami, kiedy pies biega luzem!

Dla jakich psów jest ten kurs?

Kurs jest dla właścicieli psów, których pupile nie reagują dobrze na komendę ,,DO MNIE"! Nie jest tu kurs dla psów z problemami behawioralnymi, więc jeśli Twój pies ma trudności z silnym lękiem lub jest agresywny, polecamy Ci spotkać się z behawiorystą psów!

W jakiej formie są kursy? Czy dam sobie radę?

Pamiętaj, że nie jesteś sama! Masz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać pytania i kontakt do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że nauczenia psa przywołania, wcale nie jest takie proste.
Kursy na naszej stronie są w formie materiałów wideo, na których krok po korku wszystko omawiamy i pokazujemy Ci, jak ćwiczyć.

Czy kursy online mogą mnie czegoś nauczyć?

Patrząc na doświadczenia naszych klientów - oczywiście. Sami przerobiliśmy dziesiątki takich kursów i ,,jesteśmy uczuleni" na lanie wody i gadanie o niczym przez godziny, dlatego obiecaliśmy sobie, że w naszych kursach skupimy się na samym ,,mięsie" i najbardziej wartościowych informacjach i praktyce. Niewątpliwym plusem kursów online jest fakt, że materiały możesz przerabiać kiedy tylko chcesz i z jakiego tylko miejsca chcesz. Możesz też wracać do nich tyle razy, ile tylko potrzebujesz - nawet w trakcie spotkań twarzą w twarz nie masz takiej możliwości.
Dodatkowo na materiałach wideo możesz na własne oczy zobaczyć przykłady ćwiczeń, a nie domyślać się, jak one powinny wyglądać.
Z tego kursu dowiesz, jak nauczyć Twojego psa skutecznego przywołania! Pamiętaj jednak, że w momencie, kiedy Twój pies biega luzem, najważniejsze jest zrobić wszystko, aby zadbać o jego bezpieczeństwo!

Mam problem z agresją lub silnym lękiem u mojego psa - czy kurs mi pomoże?

W przypadku poważnych problemów behawioralnych polecamy spotkać Ci się ze specjalistą, który w trakcie spotkania przeanalizuje Twoją sytuację i przygotuje dla Was plan pracy. Nasze kursy mają formę doszkalającą, ale nie terapeutyczną. 

Kim jesteśmy? Kto tworzy dla Was te kursy?

Cześć, z tej strony Maciej Wojciechowski i Ada Drużbańska. Oboje jesteśmy behawiorystami psów i posiadamy certyfikat MEN, po ukończeniu kursu Behawiorysta - Praktyk. Zoopsycholog. W swojej pracy korzystamy z potwierdzonych naukowo metod pracy z psem i ciągle się rozwijamy. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w zjazdach dla psów problemowych SUPER PIES i Ogólnopolskich Konferencjach Behawioryzmu Zwierząt. Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a wiedzę którą zdobywamy, na bieżąco stosujemy w naszych szkoleniach i pracy z klientami. 

Ada - bliski mojemu sercu jest przede wszystkim temat Nose Work, jestem Certyfikowaną Instruktorką Nose Work. Swoją wiedzę w tym temacie zdobyłam w Niepublicznym Centrum Kształcenia Silva Lupus oraz wielu innych kursach doszkalających. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Zamościa.
Maciej - interesuję się dogoterapią, czyli terapią osób niepełnosprawnych z udziałem psów. Jestem dogoterapeutą, dokształcałem się w tej dziedzinie w Perro - Niepublicznej Placówce Kształcenia ustawicznego. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Łodzi.

A prywatnie?
Jesteśmy po prostu psiarzami, takimi jak Ty. Mimo że pomagamy się ludziom i psom lepiej dogadywać, to przede wszystkim jesteśmy dumnymi rodzicami dla Kawy - zadziornej, pełnej energii sznaucerki miniaturowej oraz Luny - dumnej i kochającej wszystkich golden retrieverki.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Uzupełnij dane do zamówienia

Wpisz poniżej swój adres e-mail, a następnie kliknij przycisk, aby złożyć zamówienie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach psiekorepetycje.pl, zgodnie z Polityką prywatności

Close
Page Created with OptimizePress