JAK OGARNĄĆ PSIE ADHD?

To WYJĄTKOWY kurs poświęcony tematyce opanowania psich emocji
i oduczaniu trudnych psich zachowań.

Nie bądź dla psa tylko ,,kulą u łapy". Dołącz do nas i okiełznaj swój psi wulkan energii, stając się dla psa przewodnikiem.

Ponad 250 minut materiałów wideo sprawdzonej przez specjalistów wiedzy, która sprawdza się, kiedy pies ma nadmiar energii oraz przykłady praktyczne, jak możesz zacząć ćwiczyć z psem opanowanie emocji na co dzień!

Cena standardowa: 197 zł

Cena promocyjna: 97 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Ponad 900 kursantów i ich psów!

Ponad 250 minut materiałów!

Dostęp do aktualizacji kursu!

Co dokładnie znajdziesz w kursie?

Lekcja 1: Tajemnice psiego uczenia się

Jak uczy się pies?
Jak wzmacniasz złe zachowania psa?
Dlaczego pies nie oducza się trudnych zachowań?

Lekcja 2: Twój psi obowiązek - psie potrzeby

Co zrobić, zanim zaczniecie treningi?
Dlaczego mimo ćwiczeń pies dalej psoci?
Co zrobić, żeby pies był szczęśliwy i mógł być w 100% psem!

Lekcja 3: Tajniki psiej komunikacji

Sygnały werbalne i niewerbalne psów!
Dlaczego psy często się frustrują?
Jak zrozumieć, co mówi do nas pies i szanować jego granice?

Lekcja 4: 2 złote zasady pracy z psem

Co zrobić, żeby pies traktował nas, jak przewodników?
Jak skutecznie wyznaczyć psu granice?
Jak wzmocnić motywację psa do współpracy z nami?

Lekcja 5: Reakcje łańcuchowe u psów.

Błędy, które popełniają nawet trenerzy z którymi współpracujesz.
Dlaczego treningi trwają miesiącami i nie ma efektów?
Kiedy nieświadomie wzmacniamy trudne zachowania, a myślimy, że ich psa oduczamy. 

Lekcja 6: 5 błędów, przez które nie ma efektów

Nie rób tego, a skuteczność Waszych treningów ogromnie wzrośnie. 
Te błędy popełnia 90% psich opiekunów
Dzięki temu to, czego oczekujemy od psa, będzie dla niego bardziej zrozumiałe. 

Lekcja 7: Przykłady trudnych zachowań i co wtedy robić

Co gry pies, żebrze przy stole labo wymusza uwagę?
Co gdy pies skacze na Ciebie, gości albo po meblach?
Co gdy pies szaleje przy wychodzeniu na spacer?
Co gdy pies ciągnie w stronę innych psów?

Lekcja 8: Ćwiczenia na opanowanie emocji

Regulacja emocji przy jedzeniu
Regulacja emocji przy zabawie
Regulacja emocji przy wychodzeniu na spacer
Regulacja emocji przy gryzakach

BONUSY

Przejdź dalej i zobacz, co przygotowaliśmy w prezencie.
Dodatkowe materiały, które pomogą Ci w treningach!
Dzięki temu Wasza relacja i treningi wejdą na jeszcze wyższy poziom. 

Mamy dla Ciebie więcej! Wartościowe bonusy, żeby łatwiej Ci było ogarnąć ten Twój psi wulkan energii!

BONUS 1: Przyzwyczajanie psa do obroży

Wideo na którym pokazujemy Ci, jak przyzwyczaić psa do obroży. Zda też egzamin, kiedy Twój pies nie lubi zakładania lub jest w trakcie niespokojny - film dostępny na grupie

BONUS 2:  Safe place

Wideo na którym zobaczysz, jak stworzyć psu bezpieczne miejsce. Jeśli Twój pies łatwo rozprasza się na zewnątrz, jest mu trudno utrzymać skupienie - koniecznie sprawdź!

BONUS 3: Komunikacja smyczowa

Jeśli Twój pies ciągnie na smyczy, wyrywa się do psów, to podstawy komunikacji będą idealnym początkiem do pracy.

BONUS 4: Spacer strukturalny

Duże emocje przed wyjściem na spacer i w trakcie? Nie masz pomysłu, jak zorganizować spacer, żeby był dla psa ciekawy? Sprawdź!

BONUS 5: 10 technik behawiorystów, do radzenia sobie z trudnymi zachowaniami

Zobacz 10 narzędzi, które pomogą Ci kiedy Twój pies psoci i nie wiesz, co masz zrobić. Jeśli skończyły Ci się pomysły, co robić, to koniecznie obejrzyj. 

BONUS 6: Dostęp do grupy na FB

Bądź z nami w kontakcie, przedstaw się, zadawaj nam pytania, wrzucać filmiki  z ćwiczeń... Chętnie Ci coś doradzimy lub podpowiemy. 

Dołącz do Psich Korków i zadowolonych psów oraz ich przewodników!

Zobacz też opinię Nastki
i przekonaj się, co mówi
o naszym kursie!!

Cena standardowa: 197 zł

Cena promocyjna: 97 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wiedza z tego kursu nie spełni Twoich oczekiwań!

Cześć!

Z tej strony Maciej i Ada, oboje jesteśmy behawiorystami psów, ale i przede wszystkim psiarzami, którzy przechodzili przez różne problemy z opanowaniem emocji u psów, przez które Ty przechodzisz. 

Traktujemy psy, jak członków rodziny, dlatego wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby odpowiednio o nie zadbać i stworzyć wspaniało relację, opartą na zaufaniu. 

Wiemy też, jak trudno znaleźć w internecie wartościową wiedzę, która działa... Różnych artykułów, filmów, porad w internecie jest od groma i ciut ciut, i pewnie nie raz zastanawiałaś się, czemu to NIE DZIAŁA.

Z tego powodu my zaczęliśmy się uczyć i szkolić. Kierujemy się zweryfikowaną badaniami wiedzą na temat psów oraz posiadamy certyfikaty MEN, o ukończonych przez nas kursach.

Dzięki temu Ty nie będziesz musiała stosować metody ,,prób i błędów" w pracy z psem. Możesz skorzystać ze sprawdzonej wiedzy i wracać do niej kiedy tylko chcesz. Wszystko dla Was przygotowaliśmy, wystarczy zrobić pierwszy krok.

Jeśli Twój pies nadmiernie się ekscytuje, a Ty masz już dość i nie wiesz, jak sobie z nim radzić, to sprawdź kurs online ,,Jak ogarnąć psie ADHD?"!

Cena standardowa: 197 zł

Cena promocyjna: 97 zł

[Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona!]

Mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wiedze z kursu nie spełni Twoich oczekiwań!

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda złożenie zamówienia?

Po wyjściu z tej strony zostaniesz przekierowana na stronę z rejestracją do naszej platformy, z kursami online. Aby otrzymać dostęp do kursu, który Cię interesuje, musisz po prostu wypełnić puste pola z adresem e-mail i hasłem, które będą służyły Ci do logowania na Twoje konto oraz wybrać metodę płatności (PayU lub Przelewy24). Zaraz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail, który wskazałaś w zamówieniu, przyjdą do Ciebie wiadomości z informacją o udanej rejestracji i linkiem do logowania na platformie. Wszystkie nasze kursy są w formie materiałów wideo - materiały możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz, po zalogowaniu się na stworzone w trakcie rejestracji konto.

Co jeśli będę mieć jakieś pytania?

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać na pytania i dzielić się swoimi postępami, i doświadczeniami z przerabianych materiałów. Możesz również kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres e-mail lub telefon podany na naszej stronie.

Czym jest 30-dniowa gwarancja?

W ciągu 30 dni od wykupienia dostępu do kursu, dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Twój pies nie polubi w tym czasie węszenia, to po prostu napisz do nas wiadomość, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bierzemy to na siebie, ponieważ udostępniane na naszej platformie kursy i informacje, które zawierają, pomogły już setkom właścicieli psów w zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, zaspokojeniu najważniejszych potrzeb ich pupili lub zwiększeniu skuteczności ich treningów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości udostępnianej przez nas wiedzy.

Dla jakich psów jest ten kurs?

Kurs jest dla właścicielu psów, których pupile nadmiernie się ekscytuję, są psami reaktywnymi i można by powiedzieć, że mają ,, Psie ADHD". Jeśli Twój pies nadmiernie się ekscytuje, skacze na Ciebie i Twoich gości, biega po domu, wymusza Twoją uwagę albo żebrze przy stole, szczeka przy wychodzeniu na spacer, ciągnie w stronę innych psów lub po prostu nie możesz go opanować, to znajdziesz wiedzę i ćwiczenia, które mogą Ci pomóc. Pamiętaj jednak, że w przypadku poważnych problemów behawioralnych, jak agresja czy silny lęk, najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego polecamy Ci spotkać się ze specjalistą, który Ci pomoże i przeanalizuje Twoją sytuacje indywidualnie. Nie ma ,,magicznych pigułek" na wszystko. 

W jakiej formie są kursy? Czy dam sobie radę?

Pamiętaj, że nie jesteś sama! Masz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać pytania i kontakt do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że wychowanie psa i jego szkolenie czasami nie jest proste i nie wiadomo, jak się zachować w niektórych sytuacjach. Mimo że na co dzień pracujemy z psami, to też przez to przechodziliśmy.
Kursy na naszej stronie są w formie materiałów wideo, na których krok po korku wszystko omawiamy i pokazujemy Ci, jak ćwiczyć.

Czy kursy online mogą mnie czegoś nauczyć?

Patrząc na doświadczenia naszych klientów - oczywiście. Sami przerobiliśmy dziesiątki takich kursów i ,,jesteśmy uczuleni" na lanie wody i gadanie o niczym przez godziny, dlatego obiecaliśmy sobie, że w naszych kursach skupimy się na samym ,,mięsie" i najbardziej wartościowych informacjach i praktyce. Niewątpliwym plusem kursów online jest fakt, że materiały możesz przerabiać kiedy tylko chcesz i z jakiego tylko miejsca chcesz. Możesz też wracać do nich tyle razy, ile tylko potrzebujesz - nawet w trakcie spotkań twarzą w twarz nie masz takiej możliwości.
Dodatkowo na materiałach wideo możesz na własne oczy zobaczyć przykłady ćwiczeń, a nie domyślać się, jak one powinny wyglądać.

Mam problem z agresją lub silnym lękiem u mojego psa - czy kurs mi pomoże?

W przypadku poważnych problemów behawioralnych polecamy spotkać Ci się ze specjalistą, który w trakcie spotkania przeanalizuje Twoją sytuację i przygotuje dla Was plan pracy. Nasze kursy mają formę doszkalającą, ale nie terapeutyczną. Pamiętaj, że nie ma ,,magicznej pigułki" na wszystko, nie wierzymy w takie rozwiązania. Oczywiście kursy mogą Ci pomóc, chętnie Ci doradzimy, ale niektóre sytuacje dla zadbania o bezpieczeństwo Twoje i Twojego psa, wymagają indywidualnego podejścia.

Kim jesteśmy? Kto tworzy dla Was te kursy?

Cześć, z tej strony Maciej Wojciechowski i Ada Drużbańska. Oboje jesteśmy behawiorystami psów i posiadamy certyfikat MEN, po ukończeniu kursu Behawiorysta - Praktyk. Zoopsycholog. W swojej pracy korzystamy z potwierdzonych naukowo metod pracy z psem i ciągle się rozwijamy. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w zjazdach dla psów problemowych SUPER PIES i Ogólnopolskich Konferencjach Behawioryzmu Zwierząt. Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a wiedzę którą zdobywamy, na bieżąco stosujemy w naszych szkoleniach i pracy z klientami. 

Ada - bliski mojemu sercu jest przede wszystkim temat Nose Work, jestem Certyfikowaną Instruktorką Nose Work. Swoją wiedzę w tym temacie zdobyłam w Niepublicznym Centrum Kształcenia Silva Lupus oraz wielu innych kursach doszkalających. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Zamościa.
Maciej - interesuję się dogoterapią, czyli terapią osób niepełnosprawnych z udziałem psów. Jestem dogoterapeutą, dokształcałem się w tej dziedzinie w Perro - Niepublicznej Placówce Kształcenia ustawicznego. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Łodzi.

A prywatnie?
Jesteśmy po prostu psiarzami, takimi jak Ty. Mimo że pomagamy się ludziom i psom lepiej dogadywać, to przede wszystkim jesteśmy dumnymi rodzicami dla Kawy - zadziornej, pełnej energii sznaucerki miniaturowej oraz Luny - dumnej i kochającej wszystkich golden retrieverki.

Uzupełnij dane do zamówienia

Wpisz poniżej swój adres e-mail, a następnie kliknij przycisk, aby złożyć zamówienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach psiekorepetycje.pl, zgodnie z Polityką prywatności


Close
Page Created with OptimizePress