Unikalny kurs z zabaw między psami i komunikacji dla świadomych psich opiekunów.

Jeżeli na każdym spacerze Twój pies wita i bawi się z innymi psami, chodzicie na psie wybiegi lub spotykacie dużo psów przy płotach...

To znaczy, że masz mnóstwo okazji, żeby zacząć uczyć go prawidłowych reakcji na inne psy i odpowiednich wzorców psich zabaw.

Znajdziesz tu ponad 2 godziny materiałów wideo skondensowanej wiedzy na temat zabaw pomiędzy psami, dzięki którym Twój pies będzie mógł cieszyć się tym bez nerwów i stresu. 

Co zmieni się na lepsze po przerobieniu tego szkolenia?

Już nigdy nie spojrzysz na tak samo na zabawę swojego psa z innymi. Często to, co wydaje nam się być psią zabawą, w rzeczywistości jest dla naszego psa trudne i stresujące. Dzięki wielu analizom psich zabaw na materiałach wideo, zaczniesz bardziej świadomie na to wszystko patrzeć i wspierać swojego kochanego psa. Nauczysz się, co jest zabawą, a co już nie. Z naszego doświadczenia wynika, że nie ma o tym pojęcia 90% psich opiekunów.
Unikniesz błędów przez które Twój pies reaguje bardzo dużym pobudzeniem na inne psy. Bardzo często to, jak psy reagują na inne czworonogi, zależy od tego jakie mają z nimi skojarzenia. Jeśli Twój pies kojarzy widok innych psów tylko i wyłącznie z szaleństwem bez żadnej kontroli, na które ciągle pozwalasz, to nie oczekuj, że będzie w trakcie takich spotkań i na widok innych psów spokojny.
Nauczysz swojego psa prawidłowych wzorców w trakcie psich zabaw. Dzięki odpowiedniemu czytania psich sygnałów i przerywaniu zabawy w odpowiednich momentach, Twój pies zacznie uczyć się, które zachowania w zabawie psów są dopuszczalne, a które nie. Dodatkowo wspierając psa, kiedy zaczniesz zauważać, co w zabawie nie jest dla niego komfortowe, zbudujesz między Wami dużo większe zaufanie.
Zadbasz o granice i komfort swojego psa. Nauczysz się dostrzegać, co jest dla Twojego psa komfortowe w trakcie zabaw między psami. Twój pies poczuje się bezpieczniej, a Ty w jego oczach staniesz się przewodnikiem, na którym może polegać. 

Co dokładnie znajdziesz w tym kursie?

Lekcja 1. Dowiesz się, jak zazwyczaj wygląda pierwsze spotkanie psów i dlaczego dla 90% psów to bardzo stresujące. Czy więc warto dawać się za każdym razem psom obwąchać?
Lekcja 2. Dowiesz się, jak powinna wyglądać prawidłowa zabawa między psami, żeby była dla obu stron komfortowa, wzbudzała pozytywne emocje i uczyła psy prawidłowego czytania i rozumieniu swoich sygnałów. Nie każde ganienie się psów, naskakiwanie, czy ,,psie zapasy" są dla psów pożądane!
Lekcja 3. Nauczysz się, jak relacja, którą dzielą psy, wpływa na ich zabawę. Pies często zupełnie inaczej będzie bawił się z psami, które dobrze zna od tych, które spotyka pierwszy raz w życiu.  Warto wiedzieć, że psy tak jak i ludzie... Nie muszę i nie chcę bawić się z każdym psem, a ,,zmuszanie" ich do tego może mieć negatywne konsekwencje. 
Lekcja 4. Poznasz, jakie preferencje do zabawy ma Twój pies. W zależności od wielkości czy rasy, każdy pies może preferować inny styl zabawy. Często wiąże się to z tym, że między niektórymi psami po prostu w zabawie nie będzie chemii. Warto o tym wiedzieć i dobierać swojemu psu do zabawy odpowiednich kumpli, aby dla niego i tej drugiej strony ta zabawa była komfortowa. 
Lekcja 5. Będziemy namawiać Cię do praktykowania spacerów równoległych, które prawidłowo przeprowadzone mają bardzo pozytywny wpływ na zachowanie psów w stosunku do siebie, zachowanie spokoju w trakcie psich spotkać i naukę rozumienia przez Twojego psa, mowy ciała innych czworonogów.  
Lekcja 6. Dowiesz się, co robić, kiedy ,,w zabawie" jeden pies skacze na drugiego i czy jest to coś pożądanego, co może mieć pozytywny wpływ na relację psów. 
Lekcja 7. Wielu naszych kursantów zadaje nam pytanie czy pozwalać się psom witać przez siatkę. Powiemy dlaczego to dobry pomysł i dlaczego dla psa po drugiej stronie również może być ogromny stres. 
Lekcja 8. Powiemy parę słów o wspólnej zabawie psów jedną zabawkę. Na co zwrócić uwagę, żeby obyło się bez awantur?
Lekcja 9. Zdradzimy Ci parę tajemnic odnośnie zabawy i jej roli w socjalizacji szczeniaka. Kiedy to dobry pomysł a kiedy nie?
Lekcja 10. ,,Mój pies chce się tylko pobawić!" Znasz to? Jak wtedy reagować i czy warto być w stosunku do drugie psa stanowczym?  
Lekcja 11. Czy psi wybieg to dobry pomysł? Przedstawimy Ci wady i zalety tego rozwiązania. Szczególnie istotne, żeby zwrócić na to uwagę, kiedy nasz psiak jest reaktywny i ma problemy z kontaktami z innymi czworonogami. Wszystko z głową, a my pomożemy Ci to poukładać.  
Lekcja 12. Powiemy Ci, kiedy przerywać zabawę między psami i jak powinna wyglądać struktura takiej zabawy. Odpowiednie zarządzanie przez nas tym, jak ta zabawa wygląda, pomoże psom biorącym w nich udział uczyć się prawidłowych reakcji i rozwijania komunikacji wewnątrzgatunkowej. 
Lekcja 13. Zobaczysz 20 analiz psich zabaw z naszym komentarzem, dzięki czemu na własne oczy zobaczysz to, o czym w kursie mówimy. Zaczniesz widzieć pewne rzeczy i zwracać uwagę na większą ilość szczegółów w psich kontaktach. Możesz również wysyłać nam nagrania psich zabaw swojego czworonoga. Wrzucimy je do naszego kursu wraz z omówieniem i powiemy na co zwrócić uwagę.

Pamiętaj, że Nic nie ryzykujesz

Włożyliśmy w ten kurs całe nasze serce i cieszy nas, kiedy widzimy, jak na co dzień ta wiedza pomaga naszym klientom. 

W każdym naszym kursie mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję satysfakcji. Albo kurs Wam pomoże albo dajcie znać, a my zwrócimy Wam każdą wydaną złotówkę, bez zadawania żadnych pytań. 

Bierzemy to ryzyko na klatę, ponieważ jesteśmy pewni wartości tego, co tu zobaczycie. To wiedza na podstawie dziesiątek spotkań z naszymi klientami i ich czworonożnymi przyjaciółmi.

Wartość materiałów to 197 zł

Tylko dla naszych klientów: 97zł

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda złożenie zamówienia?

Po wyjściu z tej strony zostaniesz przekierowana na stronę z rejestracją do naszej platformy, z kursami online. Aby otrzymać dostęp do kursu, który Cię interesuje, musisz po prostu wypełnić puste pola z adresem e-mail i hasłem, które będą służyły Ci do logowania na Twoje konto oraz wybrać metodę płatności (PayU). Zaraz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail, który wskazałaś w zamówieniu, przyjdą do Ciebie wiadomości z informacją o udanej rejestracji i linkiem do logowania na platformie. Wszystkie nasze kursy są w formie materiałów wideo - materiały możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz, po zalogowaniu się na stworzone w trakcie rejestracji konto.

Co jeśli będę mieć jakieś pytania?

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać na pytania i dzielić się swoimi postępami, i doświadczeniami z przerabianych materiałów. Możesz również kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres e-mail lub telefon podany na naszej stronie.

Czym jest 30-dniowa gwarancja?

W ciągu 30 dni od wykupienia dostępu do kursu, dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Twój pies nie polubi w tym czasie węszenia, to po prostu napisz do nas wiadomość, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bierzemy to na siebie, ponieważ udostępniane na naszej platformie kursy i informacje, które zawierają, pomogły już setkom właścicieli psów w zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, zaspokojeniu najważniejszych potrzeb ich pupili lub zwiększeniu skuteczności ich treningów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości udostępnianej przez nas wiedzy.

Dla jakich psów jest ten kurs?

Kurs jest dla każdego właściciela psa, który chce dowiedzieć się więcej na temat psich zabaw i psiej komunikacji. Wiedza zawarta w kursie pomoże Ci lepiej zrozumieć i kontrolować psią zabawę. Od tego jak Twój pupil bawi się z innymi, zależy również, jak reaguje na inne psy, czy jest spokojniejszy i bardziej stonowany w tych kontaktach i na widok innych psów.

W jakiej formie są kursy? Czy dam sobie radę?

Pamiętaj, że nie jesteś sama! Masz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać pytania i kontakt do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że wychowanie psa i jego szkolenie czasami nie jest proste i nie wiadomo, jak się zachować w niektórych sytuacjach. Mimo że na co dzień pracujemy z psami, to też przez to przechodziliśmy.
Kursy na naszej stronie są w formie materiałów wideo, na których krok po korku wszystko omawiamy i pokazujemy Ci, jak ćwiczyć.

Czy kursy online mogą mnie czegoś nauczyć?

Patrząc na doświadczenia naszych klientów - oczywiście. Sami przerobiliśmy dziesiątki takich kursów i ,,jesteśmy uczuleni" na lanie wody i gadanie o niczym przez godziny, dlatego obiecaliśmy sobie, że w naszych kursach skupimy się na samym ,,mięsie" i najbardziej wartościowych informacjach i praktyce. Niewątpliwym plusem kursów online jest fakt, że materiały możesz przerabiać kiedy tylko chcesz i z jakiego tylko miejsca chcesz. Możesz też wracać do nich tyle razy, ile tylko potrzebujesz - nawet w trakcie spotkań twarzą w twarz nie masz takiej możliwości.
Dodatkowo na materiałach wideo możesz na własne oczy zobaczyć przykłady ćwiczeń, a nie domyślać się, jak one powinny wyglądać.

Życie psów jest zbyt krótkie. To naprawdę ich jedyna wada” A.S.


dlatego warto wykorzystać każdą chwilę i zrobić wszystko, że dobrze i spokojnie nam się razem żyło.

Wartość materiałów: 197 zł

Tylko dla klientów: 97 zł!

Uzupełnij dane do zamówienia

Wpisz poniżej swój adres e-mail, a następnie kliknij przycisk, aby złożyć zamówienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach psiekorepetycje.pl, zgodnie z Polityką prywatności


Close
Page Created with OptimizePress