Korepetycje z psich zabaw i komunikacji

Odkryj zapomniane tajemnice psich zabaw, o których nie wie 90% psich opiekunów!

To wiedza dla dociekliwych - UWAGA: Po kursie możesz już nigdy tak samo nie spojrzeć na zabawę między psami.

Ponad 2 godziny materiałów wideo skondensowanej wiedzy na temat zabaw pomiędzy psami, które możesz wykorzystać przy okazji każdego kontaktu Twojego psa z innymi. Dzięki temu będzie spokojniejszy i lepiej zadbasz o jego granice.

Obecna cena: 197 zł

Ponad 1400 kursantów (psio-ludzkich duetów)

Ponad 2 godziny materiałów i aktualizacje!

Ciągły kontakt i dostęp do społeczności na grupie!

Co dokładnie znajdziesz w kursie Psie korepetycje z psich zabaw?

Lekcja: Jak zazwyczaj wygląda pierwsze spotkanie psów?
Lekcja: Dobra zabawa między psami, czyli jaka?
Lekcja: Relacja między psami i wpływ tej relacji na psią zabawę
Lekcja: Psie preferencje do stylu zabawy.
Lekcja: Wpływ spacerów równoległych na relacje między psami.
Lekcja: Co zrobić, gdy pies skacze na drugiego?
Lekcja: Czy pozwalać psom bawić się przez siatkę?
Lekcja: Wspólna zabawa zabawką między psami.
Lekcja: Zabawa a socjalizacja szczeniaka - kiedy tak, kiedy nie?
Lekcja: Jak reagować na ,,mój pies chce się tylko pobawić"?
Lekcja: Czy psi wybieg to dobry pomysł?
Lekcja: Kiedy reagować w trakcie zabawy psów i jak to zrobić?
Lekcja: 20 analiz nagrań psich zabaw! 

Dodatkowo otrzymujesz od nas dostęp do grupy na FB, gdzie jesteśmy w ciągłym kontakcie i możesz zadawać nam dodatkowe pytania lub przesłać, jak się bawi Twój pies, do analizy!

Mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wiedza z tego kursu nie spełni Twoich oczekiwań!

Cześć!

Z tej strony Ada i Maciej, oboje jesteśmy psimi rodzicami oraz trenerami i behawiorystami psów. Wiemy, jak to jest, kiedy pies psoci i wchodzi właścicielowi na głowę. Wiemy, bo sami przez to przechodziliśmy! Do swojego ma się wyjątkowo emocjonalny stosunek, więc trudno momentami zachować spokój...

Traktujemy psy, jak członków rodziny, i jak w rodzinie wiemy, jak ważna jest komunikacja i zrozumienie drugiej strony. Chcemy dla rodziny, jak najlepiej i staramy się robić wszystko, żeby zadbać o naszą relację.

Niestety im bardziej nam zależy, tym często jest trudniej... Dodatkowo w internecie trudno jest znaleźć wartościową wiedzę, która działa... Różne artykuły, filmy i reklamy wyskakują, jak z szafy i ciężko się w tym połapać. Próbujemy zrobić, jak mówią i nic nie działa, a my nie wiemy czemu...

Z tego powodu zaczęliśmy się uczyć i szkolić. Kochamy psy i chcemy pomóc im dogadać się z ich opiekunami. Nie ma nic lepszego niż widok uśmiechniętego psiego pyska. 
Kierujemy się zweryfikowaną badaniami wiedzą i posiadamy certyfikaty MEN, potwierdzające nasze zawodowe kwalifikacje.

Dzięki naszym kursom nie musisz stosować metody ,,prób i błędów". Możesz skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań i w prosty, i szybszy sposób wypracować nowe rozwiązania. Wystarczy zrobić pierwszy krok.


Jeśli Twój pies szaleje w trakcie psich zabaw, jest natarczywy w stosunku do innych psów lub reaguje zbyt emocjonalnie, a może po prostu nie potrafi się bawić z innymi psami, to sprawdź kurs online
,,Psie korki z psich zabaw"!

Mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli wiedze z kursu nie spełni Twoich oczekiwań!

Co zyskasz biorąc udział w kursie?

Poznasz tajemnice udanych zabaw pomiędzy psami i dowiesz się, co zrobić, żeby zapewnić swojemu psu takie kontakty.
Dowiesz się, jakie są  złote zasady, którym powinny podlegać psie zabawy, żeby były dla naszych pupili pożyteczne i uczyły spokojnych kontaktów z innymi psami. Kiedy reagować i jaka nasza w tym rola?
Nauczysz się, co jest dobrą zabawą, a co nie, chociaż na pierwszy rzut oka może się taką wydawać. Na co zwracać uwagę, żeby zadba o komfort psa.
Nauczysz się, że każdy pies może mieć swoje preferencje, co do zabawy i dowiesz się, z czym się to wiąże.
Przekonasz się, dlaczego spacery równoległe są dobrym pomysłem i jak taki spacer może wyglądać.
,,Mój pies chce się tylko przywitać, on nic nie zrobi" - Czy pozwalać, jak najlepiej się wtedy zachować?
Przeanalizujesz z nami ponad 20 psich zabaw, dzięki czemu zaczniesz dostrzegać sygnały, jakie w trakcie zabawy z innymi psami wysyła Twój pies.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda złożenie zamówienia?

Po wyjściu z tej strony zostaniesz przekierowana na stronę z rejestracją do naszej platformy, z kursami online. Aby otrzymać dostęp do kursu, który Cię interesuje, musisz po prostu wypełnić puste pola z adresem e-mail i hasłem, które będą służyły Ci do logowania na Twoje konto oraz wybrać metodę płatności (PayU). Zaraz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail, który wskazałaś w zamówieniu, przyjdą do Ciebie wiadomości z informacją o udanej rejestracji i linkiem do logowania na platformie. Wszystkie nasze kursy są w formie materiałów wideo - materiały możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz, po zalogowaniu się na stworzone w trakcie rejestracji konto.

Co jeśli będę mieć jakieś pytania?

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać na pytania i dzielić się swoimi postępami, i doświadczeniami z przerabianych materiałów. Możesz również kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres e-mail lub telefon podany na naszej stronie.

Czym jest 30-dniowa gwarancja?

W ciągu 30 dni od wykupienia dostępu do kursu, dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Twój pies nie polubi w tym czasie węszenia, to po prostu napisz do nas wiadomość, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bierzemy to na siebie, ponieważ udostępniane na naszej platformie kursy i informacje, które zawierają, pomogły już setkom właścicieli psów w zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, zaspokojeniu najważniejszych potrzeb ich pupili lub zwiększeniu skuteczności ich treningów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości udostępnianej przez nas wiedzy.

Dla jakich psów jest ten kurs?

Kurs jest dla każdego właściciela psa, który chce dowiedzieć się więcej na temat psich zabaw i psiej komunikacji. Wiedza zawarta w kursie pomoże Ci lepiej zrozumieć i kontrolować psią zabawę. Od tego jak Twój pupil bawi się z innymi, zależy również, jak reaguje na inne psy, czy jest spokojniejszy i bardziej stonowany w tych kontaktach i na widok innych psów.

W jakiej formie są kursy? Czy dam sobie radę?

Pamiętaj, że nie jesteś sama! Masz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać pytania i kontakt do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że wychowanie psa i jego szkolenie czasami nie jest proste i nie wiadomo, jak się zachować w niektórych sytuacjach. Mimo że na co dzień pracujemy z psami, to też przez to przechodziliśmy.
Kursy na naszej stronie są w formie materiałów wideo, na których krok po korku wszystko omawiamy i pokazujemy Ci, jak ćwiczyć.

Czy kursy online mogą mnie czegoś nauczyć?

Patrząc na doświadczenia naszych klientów - oczywiście. Sami przerobiliśmy dziesiątki takich kursów i ,,jesteśmy uczuleni" na lanie wody i gadanie o niczym przez godziny, dlatego obiecaliśmy sobie, że w naszych kursach skupimy się na samym ,,mięsie" i najbardziej wartościowych informacjach i praktyce. Niewątpliwym plusem kursów online jest fakt, że materiały możesz przerabiać kiedy tylko chcesz i z jakiego tylko miejsca chcesz. Możesz też wracać do nich tyle razy, ile tylko potrzebujesz - nawet w trakcie spotkań twarzą w twarz nie masz takiej możliwości.
Dodatkowo na materiałach wideo możesz na własne oczy zobaczyć przykłady ćwiczeń, a nie domyślać się, jak one powinny wyglądać.

Kim jesteśmy? Kto tworzy dla Was te kursy?

Cześć, z tej strony Maciej Wojciechowski i Ada Drużbańska. Oboje jesteśmy behawiorystami psów i posiadamy certyfikat MEN, po ukończeniu kursu Behawiorysta - Praktyk. Zoopsycholog. W swojej pracy korzystamy z potwierdzonych naukowo metod pracy z psem i ciągle się rozwijamy. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w zjazdach dla psów problemowych SUPER PIES i Ogólnopolskich Konferencjach Behawioryzmu Zwierząt. Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a wiedzę którą zdobywamy, na bieżąco stosujemy w naszych szkoleniach i pracy z klientami. 

Ada - bliski mojemu sercu jest przede wszystkim temat Nose Work, jestem Certyfikowaną Instruktorką Nose Work. Swoją wiedzę w tym temacie zdobyłam w Niepublicznym Centrum Kształcenia Silva Lupus oraz wielu innych kursach doszkalających. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Zamościa.
Maciej - interesuję się dogoterapią, czyli terapią osób niepełnosprawnych z udziałem psów. Jestem dogoterapeutą, dokształcałem się w tej dziedzinie w Perro - Niepublicznej Placówce Kształcenia ustawicznego. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Łodzi.

A prywatnie?
Jesteśmy po prostu psiarzami, takimi jak Ty. Mimo że pomagamy się ludziom i psom lepiej dogadywać, to przede wszystkim jesteśmy dumnymi rodzicami dla Kawy - zadziornej, pełnej energii sznaucerki miniaturowej oraz Luny - dumnej i kochającej wszystkich golden retrieverki.

Wiem już wszystko i zabieram się za analizę psich zabaw!

Możesz odkładać naukę na później, ale Twój pies na pewno chciałby szybciej w fajny sposób pobawić się ze swoim psim kumplem.

Uzupełnij dane do zamówienia

Wpisz poniżej swój adres e-mail, a następnie kliknij przycisk, aby złożyć zamówienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach psiekorepetycje.pl, zgodnie z Polityką prywatności


Close
Page Created with OptimizePress