Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Nie zamykaj tej strony. Zobacz ten krótki materiał poniżej.

Tylko teraz możesz zyskać Unikalny pakiet kursów w pakiecie 90% taniej i uzyskać 2x lepsze efekty w treningach!

To łącznie ponad 10 godzin materiałów, z których wiedza i ćwiczenia idealnie uzupełniają kurs ,,Psie korepetycje z przywołania"!

Co dokładnie zyskujesz decydując się na cały unikalny pakiet?

Jak ogarnąć Psie ADHD? - ponad 4 godziny materiałów (wartość 397 zł)
7 zabaw węchowych
na każdy spacer
(wartość 97 zł)
Klatka kennelowa online - ponad 110 minut materiałów (wartość 297 zł)
E-book ,, Jak to wygląda z psiej perspektywy?" - 74 strony (wartość 37 zł)
Psie korepetycje
z przywołania   
Ponad 5 godzin materiałów (wartość 397 zł)

Lista wszystkich lekcji w Unikalnym pakiecie

1) Jak ogarnąć Psie ADHD?

Ćwiczenia: Regulacja emocji w codziennych sytuacjach (jedzenie, zabawa, spacer)
Ćwiczenia: Regulacja emocji w codziennych sytuacjach (jedzenie, zabawa, spacer)
Omówienie zachowań problemowych i jak sobie z nimi radzić: skakanie, wymuszanie uwagi, wyrywanie się do innych psów
Teoria: Jak uczy się pies. Zaspokojenie psich potrzeb, a zachowania niepożądane. Jak psy się komunikują. Reakcje łańcuchowe u psów. 2 złote zasady pracy z psem. 5 błędów przez które 90% osób nie ma efektów.
BONUSY:
a) 10 narzędzi behawiorystów do redukowania zachowań niepożądanych
b) Komunikacja smyczowa
c) Spacer strukturalny

2) ,,7 zabaw węchowych na każdy spacer"

Zabawa 1: Magiczne drzewo (zabawy węchowe z wykorzystaniem naszych zielonych przyjaciół)
Zabawa 2: Zwęsz otoczenie - ławka (zabawa węchowa podczas której Ty usiądziesz sobie wygodnie, a Twój pies będzie przeszukiwał ławkę!
Zabawa 3: Zwęsz otoczenie - samochód (zabawa węchowa, która może pomóc psom, które nie lubią wchodzić do auta - polega na przeszukiwaniu samochodu)
Zabawa 4: Smaczkowy krzak - zabawa z wykorzystaniem rożnego rodzaju krzaków, które mijasz w zasadzie wszędzie!
Zabawa 5: Leśny tor przeszkód: Zabawa którą wykorzystasz w trakcie wypadów za miasto!
Zabawa 6: Zabawa w ślady: Twój pies to prawdziwy tropiciel? Zrób ślad, którym będzie podążał i znajdywał po drodze psie skarby!
Zabawa 7: Zwęsz to człowieku! - Tak, to zabawa w której Ty użyjesz nosa i wejdziesz trochę w rolę psa! Myślisz, że uda Ci się zainteresować Twojego pupila, kiedy coś znajdziesz? Ta zabawa świetne buduje relację z psem!
BONUS: Zabawki węchowe w domu - świetna alternatywa, kiedy na dworze pada i chcesz jakoś zająć Twojego psa, który nie odstępuje Cię nawet na krok!

3) ,,Jak to wygląda z psiej perspektywy?" 

Psie myślenie: Czym różnią się zdolności umysłowe psów od ludzkich? W jaki sposób myśli pies i jak rozumie nasz świat?
Psie emocje: Czym różnią się emocje, jakie odczuwają psy i ludzie? Kochają, są złośliwe, mają poczucie winy?
Psie zmysły: Czym różnią się najważniejsze psie zmysły od naszych? Co jest dla psa najważniejsze i jak to wykorzystać, żeby dać mu realizować jego potrzeby?
Psia osobowość: Jak najtrafniej opisać i w jakich kategoriach analizować osobowość i zachowanie psa? Czy da się opisać psa ludzkimi cechami osobowości?
Antropomorfizacja: Dlaczego warto traktować psa, jak psa i do jakich problemów może doprowadzić ,,uczłowieczanie" naszych czworonogów?

4) Psie korepetycje z klatki kennelowe

Korzyści z treningu klatkowego: Dla jaki psów kennel będzie dobrym pomysłem? W jakich sytuacjach i z jakimi problemami może pomóc Ci trening klatkowy?
Jaką klatkę wybrać i jak dobrać ją pod Twojego psa?: Jaką klatkę wybrać, żeby pies czuł się, jak w swoim prywatnym pokoiku. 
Najczęstsze pytania, co do klatki: Czym klatka kennelowa różni się od kojca? Gdzie ją postawić? Czy klatka kennelowa jest dla mojego psa? Czy można odesłać psa za karę do klatki? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych. 
Jak złożyć klatkę kennelową?: Wideo, jak krok po kroku złożyć metalową klatkę kennelową. 
Trening klatkowy: Wideo z ćwiczeń, jak zbudować w psie pozytywne skojarzenia z klatką. Nauka wchodzenia i zostawania w klatce. 
Wy
Wykorzystanie klatki do ćwiczeń opanowania emocji: przy jedzeniu, przy wychodzeniu na spacer i gościach. 

Pozostałe kursy idealnie uzupełniają ,,Psie korepetycje z przywołania!". Dzięki zastosowaniu wiedzy z nich wszystkich uzyskasz dużo lepsze rezultaty i w efekcie spokojniejszego psa, z którego będziesz dumna.

7 zabaw węchowych pomoże Ci zaspokoić naturalną potrzebę Twojego psa, jaką jest węszenie i pomóc mu spalić nadmiar energii i się wyciszyć. Węszenie ma pozytywny wpływ na układ nerwowy psa i uczy skupiania się na zadaniu.

,,Jak ogarnąć Psie ADHD?" da Ci wiedzę i praktyczne narzędzia, dzięki którym lepiej będziesz radzić sobie z trudnymi psimi zachowaniami, a Twój pupil będzie spokojniejszy na co dzień. Nauczysz się, jak stawiać psu granice i być jego przewodnikiem! Opanowanie emocji jest jednym z kluczowych elementów nauki wszystkich komend - nie tylko przywołania.

E-book ,,Jak to wygląda z psiej perspektywy?" jest super wsparciem, który pomoże Ci lepiej zrozumieć swojego psa we wszystkich aspektach Waszego wspólnego życia. Zrozumienie różnic pomiędzy psami a ludźmi, ograniczeń i zachowań naszych pupili jest bardzo ważne w budowaniu z psem relacji opartej na zaufaniu.

Psie korepetycje z klatki kennelowej świetnie się sprawdzą w budowaniu w psie poczucia bezpieczeństwa i umiejętności spokojnego wypoczywania. Będą też okazją do ćwiczeń z samodzielności i zostawania samemu. Wypoczęty i zrelaksowany pies będzie lepiej spokojniejszy na co dzień i bardziej zrównoważony.

WARTOŚĆ CAŁEGO PAKIETU: 1225 

TYLKO TERAZ: 147 zł

Skorzystaj z tej unikalnej oferty i stań się jeszcze bardziej świadomym przewodnikiem dla swojego psa! Dzięki temu Twój pies będzie szczęśliwym czworonogiem i będziecie mogli cieszyć się spokojnymi spacerami i treningami!

Dodatkowe kursy udostępniamy tylko dla naszych klientów na tej stronie. Kiedy z niej wyjdziesz już nigdzie takiej oferty nie znajdziesz. 

Dlatego jest to ostatni moment, po którym propozycja pakietu kursów przepadnie.

Kliknij w przycisk poniżej i zacznijcie ćwiczyć od zaraz. Twój pies na pewno nie może doczekać się nowych wspólnych aktywności, a Ty?

Page Created with OptimizePress