Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

W podziękowaniu za Twoje zaufanie, poniżej przygotowałem dla Ciebie jednorazową ofertę, tylko dla nowych klientów.

Tylko teraz możesz otrzymać Unikalny pakiet kursów 90% taniej i uzyskać 2x lepsze efekty w treningach!

To łącznie ponad 10 godzin materiałów, z których wiedza i ćwiczenia idealnie uzupełniają kurs ,,Psie korepetycje z opanowania emocji"! Dzięki temu z szerszej perspektywy spojrzysz na treningi ze swoim pupilem i zbudujesz z nim silną więź.

Co dokładnie zyskujesz decydując się na cały unikalny pakiet?

Psie korepetycje
z przywołania - 
Ponad 5 godzin materiałów (wartość 397 zł)
7 zabaw węchowych
na każdy spacer
(wartość 97 zł)
Psie korki z opanowania emocji - Ponad 4 godziny materiałów (wartość 397 zł)
BONUS: Psie korki z klatki kennelowej - Ponad 110 minut materiałów (wartość 297 zł)
BONUS: E-book ,,Świat z psiej perspektywy" (wartość 37 zł)

Lista kursów i lekcji
w Unikalnym pakiecie

1) Psie korepetycje z przywołania!

Ćwiczenia: Skupienie uwagi na przewodniku, czyli zbudowanie pomostu do nauki przywołania
Ćwiczenia: Podążanie, czyli jak zbudować w psie chęć do przybiegania do nas!
Ćwiczenia: Zabawy przy przewodniku, czyli jak zbudować w nas wartość dla psa. Bez tego trudno będzie konkurować z innymi psami, zapachami czy kupą na spacerze!
[E-book] Pechowa 13 przywołania: Najczęstsze błędy przez które przywołanie nie działa!
Teoria: Planowanie sesji treningowej. Jak stać się przewodnikiem i wyznaczyć psu zasady. Motywacja to podstawa (budowanie psiej motywacji). Komunikacja i granice sesji treningowej. Reguła 5 kroków w nauce przywołania. Spełnienie psich potrzeb a nauka przywołania. 
Dodatkowe lekcje:
a) Lekcja wideo: Przywołanie awaryjne
b) Tabelka do rozpisania rozproszeń


2) ,,7 zabaw węchowych na każdy spacer"

Zabawa 1: Magiczne drzewo (zabawy węchowe z wykorzystaniem naszych zielonych przyjaciół)
Zabawa 2: Zwęsz otoczenie - ławka (zabawa węchowa podczas której Ty usiądziesz sobie wygodnie, a Twój pies będzie przeszukiwał ławkę!
Zabawa 3: Zwęsz otoczenie - samochód (zabawa węchowa, która może pomóc psom, które nie lubią wchodzić do auta - polega na przeszukiwaniu samochodu)
Zabawa 4: Smaczkowy krzak - zabawa z wykorzystaniem rożnego rodzaju krzaków, które mijasz w zasadzie wszędzie!
Zabawa 5: Leśny tor przeszkód: Zabawa którą wykorzystasz w trakcie wypadów za miasto!
Zabawa 6: Zabawa w ślady: Twój pies to prawdziwy tropiciel? Zrób ślad, którym będzie podążał i znajdywał po drodze psie skarby!
Zabawa 7: Zwęsz to człowieku! - Tak, to zabawa w której Ty użyjesz nosa i wejdziesz trochę w rolę psa! Myślisz, że uda Ci się zainteresować Twojego pupila, kiedy coś znajdziesz? Ta zabawa świetne buduje relację z psem!
Dodatkowa lekcja: Zabawki węchowe w domu - świetna alternatywa, kiedy na dworze pada i chcesz jakoś zająć Twojego psa, który nie odstępuje Cię nawet na krok!

Mamy dla Ciebie więcej!
2 super BONUSY, dzięki którym jeszcze bardziej poszerzysz swoją świadomość i lepiej zadbasz o potrzeby swojego pupila! 

BONUS 1: Kurs online: Psie korki z klatki kennelowej (Ponad 110 minut)

Korzyści z treningu klatkowego: Dla jaki psów kennel będzie dobrym pomysłem? W jakich sytuacjach i z jakimi problemami może pomóc Ci trening klatkowy?
Jaką klatkę wybrać i jak dobrać ją pod Twojego psa?: Jaką klatkę wybrać, żeby pies czuł się, jak w swoim prywatnym pokoiku. 
Najczęstsze pytania, co do klatki: Czym klatka kennelowa różni się od kojca? Gdzie ją postawić? Czy klatka kennelowa jest dla mojego psa? Czy można odesłać psa za karę do klatki? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych. 
Jak złożyć klatkę kennelową?: Wideo, jak krok po kroku złożyć metalową klatkę kennelową. 
Trening klatkowy: Wideo z ćwiczeń, jak zbudować w psie pozytywne skojarzenia z klatką. Nauka wchodzenia i zostawania w klatce. 
Wy
Wykorzystanie klatki do ćwiczeń opanowania emocji: przy jedzeniu, przy wychodzeniu na spacer i gościach. 

BONUS 2:  E-book: Świat z Psiej perspektywy 

Psie myślenie: Czym różnią się zdolności umysłowe psów od ludzkich? W jaki sposób myśli pies i jak rozumie nasz świat?
Psie emocje: Czym różnią się emocje, jakie odczuwają psy i ludzie? Kochają, są złośliwe, mają poczucie winy?
Psie zmysły: Czym różnią się najważniejsze psie zmysły od naszych? Co jest dla psa najważniejsze i jak to wykorzystać, żeby dać mu realizować jego potrzeby?
Psia osobowość: Jak najtrafniej opisać i w jakich kategoriach analizować osobowość i zachowanie psa? Czy da się opisać psa ludzkimi cechami osobowości?
Antropomorfizacja: Dlaczego warto traktować psa, jak psa i do jakich problemów może doprowadzić ,,uczłowieczanie" naszych czworonogów?


Pozostałe materiały idealnie uzupełniają ,,Psie korki z opanowania emocji".

Dzięki zastosowaniu wiedzy z nich wszystkich uzyskasz dużo lepsze rezultaty i w efekcie spokojniejszego psa, z którego będziesz dumna.

7 zabaw węchowych pomoże Ci zaspokoić naturalną potrzebę Twojego psa, jaką jest węszenie i pomóc mu spalić nadmiar energii i się wyciszyć. Węszenie ma pozytywny wpływ na układ nerwowy psa i uczy skupiania się na zadaniu.

Psie korepetycje z Przywołania da Twojemu psu okazje do biegania luzem i zaspokojenia potrzeby wybiegania się i eksploracji, przez co Twój pies szczęśliwszy na spacerach i bardziej zrelaksowany po powrotach do domu. Ty też będziesz spokojniejsza wiedząc, że Twój pies przybiega, a jak wiemy... Spokojny pies to spokojny właściciel i w drugą stronę. 

E-book ,,Jak to wygląda z psiej perspektywy?" jest super wsparciem, który pomoże Ci lepiej zrozumieć swojego psa we wszystkich aspektach Waszego wspólnego życia. Zrozumienie różnic pomiędzy psami a ludźmi, ograniczeń i zachowań naszych pupili jest bardzo ważne w budowaniu z psem relacji opartej na zaufaniu.

Psie korepetycje z klatki kennelowej świetnie się sprawdzą w budowaniu w psie poczucia bezpieczeństwa i umiejętności spokojnego wypoczywania. Będą też okazją do ćwiczeń z samodzielności i zostawania samemu. Wypoczęty i zrelaksowany pies będzie lepiej spokojniejszy na co dzień i bardziej zrównoważony.

WARTOŚĆ CAŁEGO PAKIETU: 1225 

TYLKO TERAZ: 147 zł

Skorzystaj z tej unikalnej oferty i stań się jeszcze bardziej świadomym przewodnikiem dla swojego psa! Dzięki temu Twój pies będzie szczęśliwym czworonogiem i będziecie mogli cieszyć się spokojnymi spacerami i treningami! Będziesz dumna z siebie i swojego psa, a Wasze postępy Cię zaskoczą!

Dodatkowe kursy udostępniamy tylko dla naszych klientów na tej stronie. Dlatego kiedy z niej wyjdziesz już nigdzie takiej oferty nie znajdziesz. 

Tej wiedzy nie znajdziesz nigdzie w internecie. Jest to ostatni moment, po którym propozycja pakietu kursów przepadnie.

Kliknij w przycisk poniżej i zacznijcie ćwiczyć od zaraz. Twój pies na pewno nie może doczekać się nowych wspólnych aktywności. Gotowa, żeby dołączyć do grona świadomych i rozumiejących swoje psy opiekunów?

Page Created with OptimizePress