MINI-KURS zabaw węchowych dla każdego psa, który kocha węszyć.

Jeżeli masz chociaż 10 minut czasu dziennie, a w pobliżu ławkę, drzewo, krzaki lub kawałek ziemi...

To masz wszystko, żeby zaspokoić naturalną potrzebę węszenia u swojego psa, wywołać uśmiech na jego pysku i pomóc mu się wyciszyć.

Na materiałach wideo, krok po kroku pokażemy Ci, jak krok po korku zorganizować 7 różnych zabaw węchowych, które Twój pies pokocha. Będziesz potrzebować tylko pysznych smakołyków i chętnego do węszenia psa.

DLACZEGO WARTO DAĆ PSU POWĘSZYĆ?

Badania pokazują jednoznacznie, że węch to najważniejszy zmysł psa. Węszenie jest dla psów, jak dla nas widzenie. Wyobrażasz sobie, że pies w takim razie nie mógłby tego robić? 

Praca nosem daje psu ogrom korzyści!

Ma pozytywny wpływ na układ nerwowy i wycisza psa.
Zaspokaja podstawową potrzebę psa i pomaga ,,spalić" nadmiar energii.
Buduje pewność siebie psa i uczy skupienia na zadaniu. 

Co dokładnie znajdziesz w kursie?

Zabawa 1: Magiczne drzewo

Zabawa z wykorzystaniem naszych zielonych przyjaciół - drzew. Nawet jeśli mieszkasz w mieście, to z pewnością je na co dzień mijasz.

Zabawa 2-3: Zwęsz otoczenie

Zabawa podzielona na 2 elementy otoczenia (ławka i samochód) - są to 2 osobne zabawy. Ławkę i samochód można wykorzystać nie tylko do siedzenia i jeżdżenia!

Zabawa 4: Smaczkowy krzak

Zabawa, którą można zorganizować w każdym miejscu, mijając różne krzaki na spacerach.

Zabawa 5: Leśny tor przeszkód

Zabawa w której pies musi pokonać węsząc określoną odległość - ,,tor przeszkód". Zabawę da się zorganizować nie tylko w lesie.

Zabawa 6: Gra w ślady

Węszenie psa po śladzie, który sami przygotujemy. Przyda nam się do tego patyk i kawałek niezbyt twardej ziemi.

Zabawa 7: Zwęsz to człowieku

Zabawa, która zaangażuje w węszenie również Ciebie! Zobacz, jak Twój pies zareaguje na to, że Ty też używasz nosa do szukania!

Pamiętaj, że Nic nie ryzykujesz

Do stworzenia tego kursu zainspirowały nas zabawy z naszymi czworonogami, które kochają węszyć!

W każdym naszym kursie mamy dla Ciebie 30-dniową gwarancję satysfakcji. Albo Wasz pies te zabawy pokocha albo dajcie znać, a my zwrócimy Wam każdą wydaną złotówkę, bez zadawania żadnych pytań. 

Bierzemy to ryzyko na klatę, ponieważ wiemy, jak bardzo uwielbiają to robić psy nasze i naszych klientów. Nie ma nic lepszego niż widok szczęśliwego i oddającego się węszeniu psa!

Wartość materiałów to 97 zł

Tylko dla naszych klientów: 37 zł

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda złożenie zamówienia?

Po wyjściu z tej strony zostaniesz przekierowana na stronę z rejestracją do naszej platformy, z kursami online. Aby otrzymać dostęp do kursu, który Cię interesuje, musisz po prostu wypełnić puste pola z adresem e-mail i hasłem, które będą służyły Ci do logowania na Twoje konto oraz wybrać metodę płatności (PayU). Zaraz po opłaceniu zamówienia, na adres e-mail, który wskazałaś w zamówieniu, przyjdą do Ciebie wiadomości z informacją o udanej rejestracji i linkiem do logowania na platformie. Wszystkie nasze kursy są w formie materiałów wideo - materiały możesz oglądać kiedy i gdzie chcesz, po zalogowaniu się na stworzone w trakcie rejestracji konto.

Co jeśli będę mieć jakieś pytania?

Po wykupieniu dostępu do kursu otrzymujesz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać na pytania i dzielić się swoimi postępami, i doświadczeniami z przerabianych materiałów. Możesz również kontaktować się z nami bezpośrednio przez adres e-mail lub telefon podany na naszej stronie.

Czym jest 30-dniowa gwarancja?

W ciągu 30 dni od wykupienia dostępu do kursu, dajemy Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli Twój pies nie polubi w tym czasie węszenia, to po prostu napisz do nas wiadomość, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bierzemy to na siebie, ponieważ udostępniane na naszej platformie kursy i informacje, które zawierają, pomogły już setkom właścicieli psów w zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, zaspokojeniu najważniejszych potrzeb ich pupili lub zwiększeniu skuteczności ich treningów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości udostępnianej przez nas wiedzy.

Dla jakich psów jest ten kurs?

Węch to najważniejszy zmysł, którym posługują się psy i z tego powodu 7 zabaw węchowych jest kursem skierowanym dla każdego czworonoga, który lubi spędzać spacery z nosem przy ziemi. Niezależnie od tego czy masz szczeniaka, psa w średnim wieku czy seniora, psa lękliwego czy z nadmiernym ADHD lub innym problemem, węszenie będzie dobrym pomysłem. Praca nosem jest naturalną potrzebą psa każdej rasy. Zaspokojenie tej potrzeby ma pozytywny wpływ na układ nerwowy psa, ,,spala" nadmiar energii i wycisza, uczy skupienia na zadaniu i buduje pewność siebie. 

W jakiej formie są kursy? Czy dam sobie radę sam?

Po pierwsze, nie jesteś sama! Masz dostęp do grupy na facebooku, gdzie możesz zadawać pytania i kontakt do nas, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że wychowanie psa i jego szkolenie czasami nie jest proste i nie wiadomo, jak się zachować w niektórych sytuacjach. Mimo że na co dzień pracujemy z psami, to też przez to przechodziliśmy.
Kursy na naszej stronie są w formie materiałów wideo, na których krok po korku pokazujemy Ci, jak ćwiczyć i omawiamy te ćwiczenia w prosty sposób.

Czy kursy online mogą mnie czegoś nauczyć?

Patrząc na doświadczenia naszych klientów - oczywiście. Sami przerobiliśmy dziesiątki takich kursów i ,,jesteśmy uczuleni" na lanie wody i gadanie o niczym przez godziny, dlatego obiecaliśmy sobie, że w naszych kursach skupimy się na samym ,,mięsie" i najbardziej wartościowych informacjach i praktyce. Niewątpliwym plusem kursów online jest fakt, że materiały możesz przerabiać kiedy tylko chcesz i z jakiego tylko miejsca chcesz. Możesz też wracać do nich tyle razy, ile tylko potrzebujesz - nawet w trakcie spotkań twarzą w twarz nie masz takiej możliwości.
Dodatkowo na materiałach wideo krok po kroku pokazujemy Ci, jak ćwiczyć, żebyś nie miała żadnych wątpliwości. A nawet jeśli się takie pojawią, to możesz nam zadać pytanie na grupie na facebooku. 

Mam problem z agresją lub silnym lękiem u mojego psa - czy kurs mi pomoże?

W przypadku poważnych problemów behawioralnych polecamy spotkać Ci się ze specjalistą, który w trakcie spotkania przeanalizuje Twoją sytuację i przygotuje dla Was plan pracy. Nasze kursy mają formę doszkalającą, ale nie terapeutyczną. Pamiętaj, że nie ma ,,magicznej pigułki" na wszystko, nie wierzymy w takie rozwiązania. Oczywiście kursy mogą Ci pomóc, chętnie Ci doradzimy, ale niektóre sytuacje dla zadbania o bezpieczeństwo Twoje i Twojego psa, wymagają indywidualnego podejścia.

Kim jesteśmy? Kto tworzy dla Was te kursy?

Cześć, z tej strony Maciej Wojciechowski i Ada Drużbańska. Oboje jesteśmy behawiorystami psów i posiadamy certyfikat MEN, po ukończeniu kursu Behawiorysta - Praktyk. Zoopsycholog. W swojej pracy korzystamy z potwierdzonych naukowo metod pracy z psem i ciągle się rozwijamy. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w zjazdach dla psów problemowych SUPER PIES i Ogólnopolskich Konferencjach Behawioryzmu Zwierząt. Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a wiedzę którą zdobywamy, na bieżąco stosujemy w naszych szkoleniach i pracy z klientami. 

Ada - bliski mojemu sercu jest przede wszystkim temat Nose Work, jestem Certyfikowaną Instruktorką Nose Work. Swoją wiedzę w tym temacie zdobyłam w Niepublicznym Centrum Kształcenia Silva Lupus oraz wielu innych kursach doszkalających. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Zamościa.
Maciej - interesuję się dogoterapią, czyli terapią osób niepełnosprawnych z udziałem psów. Jestem dogoterapeutą, dokształcałem się w tej dziedzinie w Perro - Niepublicznej Placówce Kształcenia ustawicznego. Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne na terenie Łodzi.

A prywatnie?
Jesteśmy po prostu psiarzami, takimi jak Ty. Mimo że pomagamy się ludziom i psom lepiej dogadywać, to przede wszystkim jesteśmy dumnymi rodzicami dla Kawy - zadziornej, pełnej energii sznaucerki miniaturowej oraz Luny - dumnej i kochającej wszystkich golden retrieverki.

Życie psów jest zbyt krótkie. To naprawdę ich jedyna wada” A.S.


dlatego warto wykorzystać każdą chwilę i zrobić wszystko, że dobrze i spokojnie nam się razem żyło.

Wartość materiałów: 97 zł

Tylko dla klientów: 37 zł!

Page Created with OptimizePress