PSIE KOREPETYCJE

Mimo że szkolenia prowadzą w różnych częściach Polski - Maciej w Łodzi, a Ada w Piasecznie - to połączyła ich miłość do psów. Pierwszy raz spotkali się na kursie wyjazdowym dla psów i ich opiekunów, którzy zmagają się z trudnościami, gdzie spędzając godziny na pracy i analizowaniu zachowań psów, wpadli na pewien pomysł... 

Żeby dzielić się swoją pasją i wyjść trochę poza granice swoich miast postanowili założyć platformę do kursów online dla psów ich właścicieli ,,PSIE KOREPETYCJE". Mają nadzieję zapukać do drzwi i poznać psiarzy z całej Polski. 

MACIEJ WOJCIECHOWSKI

Cześć, jestem certyfikowanym dogoterapeutą i behawiorystą,
prowadzę PSIE KOREPETYCJE na terenie Łodzi.

Na poważnie wszystko zaczęło się około 5 lat temu, kiedy musiałem wychować psa, który miał mieć pewną wyjątkową misję… Jaką?

Dowiedz się więcej o mnie i jak to się stało, że zacząłem pomagać psom i ludziom budować lepsze relacje i zwyczajnie lepiej się dogadywać.


Oprócz bycia psim behawiorystą jestem również psychologiem

Całe zamieszanie ze szkoleniem psów zaczęło się, kiedy byłem na początku studiów na jednym wolontariacie, gdzie pomagałem opiekować się niepełnosprawnymi dziećmi. Byłem tam świadkiem, jak pies terapeutyczny sprawił, że niepełnosprawne dziecko z którym nie było kontaktu, spojrzało w jego kierunku i wyciągnęło rękę, żeby się przywitać. Dziecko nie patrzyło często nawet w stronę swoich rodziców, a w kierunku psa spojrzało.

Zrozumiałem wtedy, jak duży wpływ psy mogą mieć na nasze życie i emocje… Bo mają ogromny. Zgodzisz się ze mną? Sam możesz odpowiedzieć na pytanie, jak bardzo pies zmienił i wpłynął na Twoje życie. Skoro coś ma na nas tak ogromny wpływ to warto wiedzieć o tym i rozumieć to, jak najlepiej.

Praca z psami jest super

Od czasu tego wolontariatu i szkole, żeby jak najlepiej zrozumieć świat psów i pomóc im lepiej dogadać się z ich właścicielami.  

Od 5 lat zajmuje się dogoterapią, w której dzielnie i z wiecznym uśmiechem na pysku wspiera mnie moja goldenka – Luna. Tak, to właśnie jest ta tajemnica… Luna jest psem pracującym i żeby móc pracować z dziećmi, wymagało to wielu treningów, czasu. szkoleń i doświadczeń z psami.

Jestem certyfikowanym behawiorystą i trenerem

Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne dla psów i ich właścicieli. Wielokrotnie uczestniczyłem w kursie wyjazdowym dla psów i ich opiekunów, którzy zmagają się dużymi problemami behawioralnymi oraz Ogólnopolskiej Konferencji Behawioryzmu Zwierząt.

Zdobytą wiedzę i doświadczenie przekuwam w działanie i staram się ludziom takim jak Ty pomóc lepiej dogadać się ze swoim czworonogiem.

Ada Drużbańska

Jestem trenerem i behawiorystą psów. Chętnie wprowadzę Cię w psi świat!

Pracuję jako trener, zoopsycholog i behawiorysta psów. Jestem również magistrem biologii. W codziennej pracy pomagam psom i ich właścicielom porozumieć się na głębszym poziomie.

Od 2020 roku prowadzę szkolenia dla psów w swojej szkole PSIE KOREPETYCJE w Piasecznie. Posiadam certyfikat Instruktora Nose Work zgodny z regulaminem Svenska Nose Work Klubben i stowarzyszenia Nose Work Club Polska.

Praca z psami to moja pasja

Swoją pracę z psami rozpoczęłam jako trenerka na tygodniowych obozach wyjazdowych dla psów problemowych. Byłam również wolontariuszką Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa. Praca w wolontariacie pozwoliła mi spojrzeć na potrzeby zwierząt z zupełnie innej perspektywy.

Cały czas zgłębiam swoją wiedzę na temat psich zachowań. By rozwijać się jako trener i behawiorysta psów, uczestniczę w webinarach, szkoleniach i seminariach, by jeszcze lepiej pomóc psio-ludzkim zespołom nadawać na tych samych falach. Wiem, że poczucie bezpieczeństwa to podstawa szczęścia, nie tylko człowieka, ale i psa.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą o psich zachowaniach na blogu, a także w mediach społecznościowych. Obserwuj mnie na Facebooku i Instagramie i dowiedz się więcej! W czasie wolnym organizuję również bezpłatne spacery socjalizacyjne.

Życie z problematycznym psem nie jest łatwe

Gdy w 2005 roku dostałam swojego pierwszego psa, byłam przeszczęśliwa. Luna, rasy Cocker Spaniel była moją najlepszą przyjaciółką. Jednak życie z nią było trudne dla mnie i mojej rodziny. Luna była agresywna w stosunku do innych psów i ludzi. Bez przerwy broniła swojego terytorium i zasobów. Całą rodziną zmagaliśmy się z jej zachowaniem, jednak nie potrafiliśmy tego zmienić. Nie wiedzieliśmy, jak sprawić, by życie z Luną stało się prostsze i przyjemniejsze.

Luna zmarła chwilę przed tym, jak miałam bronić swoją pracę magisterską. Mój świat stanął wtedy na głowie. W planach miałam pracę w laboratorium, jednak to wydarzenie zmieniło mnie kompletnie. Postanowiłam, że swoją karierę zawodową poświęcę pracy z trudnymi psami i pomogę innym opiekunom lepiej porozumieć się ze swoimi czworonogami. Zostałam więc trenerem, zoopsychologiem i behawiorystą psów.

W Moim życiu pojawiła się Kawa

W 2019 roku w moim życiu pojawiła się mała czarna czyli Kawa. Ta żywiołowa sznaucerka miniaturowa to prawdziwy wulkan energii. Nie da się z nią nudzić!

Codzienna dawka Kawy pokazuje mi, że praca z psem to wspólna droga, a nie chwilowy przystanek. Fundamentem każdego szkolenia jest zrozumienie emocji psa. Tego właśnie uczę!

Kawa zawsze towarzyszy mi na spacerach socjalizacyjnych z innymi psami. Gdy jest taka potrzeba, zabieram ją również na konsultacje indywidualne.  To moja ukochana, czworonożna asystentka. 


Zapraszam Cię na szkolenia online dla psów

Pamiętam, jak wygląda życie w domu z problematycznym psem. Dlatego podchodzę do właścicieli takich czworonogów z dużą empatią i zrozumieniem. Chcę, aby więcej ludzi zrozumiało, jak pies widzi świat – to moja misja. A praca jako trener i behawiorysta psów to moja pasja!

Zapraszam Cię serdecznie na szkolenia dla psów z behawiorystą, podczas których dowiesz się, dlaczego Twój pies zachowuje się w ten, a nie inny sposób. Podpowiem Ci, w jaki sposób możesz pomóc swojemu psu poradzić sobie z emocjami i istniejącymi problemami. 


Co robię po szkoleniach dla psów

Poza szkoleniami psów, które są moją pasją, mam również inne zainteresowania! Od dziecka uwielbiam czytać książki. Wychowałam się na Harrym Potterze i nadal bardzo lubię wracać do tej sagi.

Gdy miałam 15 lat pierwszy raz odwiedziłam Włochy i przepadłam. Pokochałam ten kraj za radość bijącą od ludzi, za jedzenie, które zawsze mnie czymś zaskoczy oraz za temperament narodu, który jest bardzo bliski mojemu sercu.

Uwielbiam odpoczywać na wsi. Mogę wtedy zabrać Kawę na swobodny spacer po okolicznych łąkach i lasach. Gdybym tylko mogła przyłączyć morze do Lubelszczyzny i codziennie jeść włoskie makarony, byłabym w swoim osobistym raju!


KONTAKT

+48 609 583 770 - Ada

+48 608 067 384 - Maciej

© psiekorepetycje.pl 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone

Love what you see?

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

My "10 step road to success" free guide

Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Maecenas faucibus mollis interdum. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh.

Close